şükela:  tümü | bugün
  • ısrarla mp3ünü aradığım ama bir türlü bulamadığım, hayran olduğum leman sam şarkısı.
  • leman sam'ın eski fotograflar adlı albümünde yer alan, ısrarla mp3ünü aradığım ama bir türlü bulamadığım, hayran olduğum şarkı.
  • leman sam'ın piyasada bulunamayan eski fotoğraflar albümünün muhteşem şarkılarından biri.. insanı duygulara boğar, boğazını düğümler.
  • "karışır hüzünlenirim sen aldırma"

leman sam iyi ki girdi hayatımıza. iyi ki şarkı söyledi. ama bu başka.
    açıkçası gerçekliğini düşünemiyorum. olmalı olabilir neden olmasın, falan diyorum ama böyle bir durumu düşünemiyorum. hasret taşımaya bu kadar meraklı olamaz kimse. sen vazgeçme ve dur bir yerlerde, ben severim diyemez.
    ama olsaydı, yaşansaydı, ancak bu kadar dillendirilebilirdi.

eskimeyecek bir şarkı bu. canı yakan bir söyleyiş.
    leman sam iyi ki vardı, iyi ki var.
  • adamı aşık ettirir bu şarkı. aşka mahkum eder. kendini unutturur. bu şarkıyı dinledikten sonra sevgiliye açamazsın herşeyi . onu üzmemek

için bildiğini, üzüldüğünü, yükünü kendi bünyeye hapsedersin. yeter ki sevdiğimiz üzülmesin.

ola ki bencillikler yapmışsanız küçük küçük deli gibi acı çektirir. acıları koynuna alır, karışır, hüzünlenirsin. ama aşk işte. değer!

hele dandik bir ilişki yaşıyorsanız, beni sevmeyeni ben hiç sevmem mentalitesinde olduğunuz bir dönemdeyseniz,

kendinize boğulmuşsanız harbi harbi vicdan azabı çektirir.

şimdi yine dinliyorum. yine dandik bir ilşkideyim. yine bana verdiği kadar vereceğim bencilliğindeyim. yine nefret ediyorum kendimden.

yine pisim. yine boş...
  • ortada hiçbir gecerli sebep yokken insanı bunalıma sokabilen sarkı.
  • vurucu sözlere sahip leman sam şarkısı.işte o sözler:

taşırım ben hasretin yükünü
    acılarım koynumda sır gibi
    açarım baharda çiçek gibi
    dolarım içine gün gibi

yeterki sen üzülme kendine dert etme
    varsın uzasın yollar sen aşkımdan vaz geçme
    yeterki sen üzülme kendine dert etme
    seni bir ömür beklerim sen aşkımdan vaz geçme

karışır hüzünlenirim sen aldırma
    susar dinlerim yanarım ben aşkınla
    karışır hüzünlenirim sen aldırma
    içimde taşırım sesini hala
  • askere gidecek olan sevgiliye itaf edilecek onu en naif biçimde hatırlamasına yardımcı olacak, gece 3 5 nöbetlerinde içini ısıtacak yegane şarkıdır.
  • leman sam harici bir sanatçı tarafından söylense bu denli etki yaratamayacak harika eser. leman sam şarkıları arasında ayrı bir yeri vardır, sözleri ile rüzgar ve anladım ki ile yarışır.
  • sözleri ümit sayın'a bestesi ozan çolakoğlu'na ait leman sam şarkısı. eski fotoğraflar'dan.

leman hanım'dan gayrısı bu kadar acı

"karışııııır hüzüünleniriiim seeen aldııırma"

diyemezdi, demezdi. iyi ki de ona nasip olmuş bu hazin ayrılık şarkısı..