• sözleri:

ben kara gün dostu sanmıştım seni
    en acı günlerde terk ettin beni
    bir derdim üstüne bin derdi kattın
    her zaman ağlattın şu gözlerimi

aşkımız bitecek böyle giderse
    bende hiç günah yok kabahat sende

sanma ki bu dünya sana kalacak
    senin de gençliğin elbet solacak
    herkesi kendine yar olur sanma
    yine benim sana tek yar olacak

ne seni görseydim ne de sevseydim
    gönlümü vermezdim böyle bilseydim
    ne bir gün güldürdün ne sevindirdin
    seni sevmektense keşke ölseydim

• erkin koray'dan dinleyin. oldu dinlediniz başkasından, her insan hata yapar ama kalkıp da başkasının yorumuna güzel demeyin. kalbinizi kırarım.
  • aslen bir rumeli türküsüdür.
    aşkımız biterse adıyla bilinir.
    sidika ahmedova'nın sesinden dinlemek için:
    http://www.youtube.com/…slnfyowix3o&feature=related
  • müziği "kalk oynayalım", sözleri "jilet getirin uleyn" tadında eski şarkı!
  • mehmet erdem'i severim, inkar edilemez güzel şarkıları var ancak bu şarkısı olmamış bence. yarısında çıktım, erkin baba'ya geçtim.
  • müziği sözlerine göre biraz fazla oynak. "aşkımız bitecek" derken göbek atmak değişik bence.
  • şöyle garip bir durum gözledim bu şeker şarkıda.

malum erkin baba'nın 45lik tehlikeli, bir yüzde kendim ettim kendim buldum var, diğer yüzde ise aşkımız bitecek. yaptığım testlere göre, bu 45liği dinleyen şahıslar, kendim ettim kendim buldum'da ne kadar dertlenirse dertlensinler, aşkımız bitecek çalmaya başladı mı, alkol oranına göre garip modlara bürünebiliyorlar. çoğunlukla herkes kalkıp, halay çekiyor. bu şarkıyı hiç o gözle irdelememiştim. tamam, müzik biraz oynak ama sözler damarımsı, adam ayrılacak yani, hem kendini hem hatunu ayarlamaya çalışıyor. millet sırf ritm oynak diye halaya kalkıyor. hayat ne garip diyesim geliyor.

keşke bu şarkının '70lerde canlı çalındığı sert ve agresif halinin adam gibi bir kayıdı olsaydı, headbang bile yapardım.
  • bu sarkiya henuz kabus kerim'in bir mixinde rastlamis olmam ne buyuk talihsizlik! ne tatli soyluyor erkin koray, yumusacik. kimse soylemesin bu arabesk nagmeleri ondan baska, mukemmel doz bulunmus cunku!
  • erkin baba'nın yorumladığı gerçekten bir başkadır.

tam bizim gibi olmuş, hani hep güleriz ya ağlanacak halimize.
    işte aynen öyle...

erkin koray - aşkımız bitecek
  • sözlerin yazarı o değilmiş ama ben ona mal edeceğim. erkin baba o yılların kezban seyrekliğinde coğrafyayı geniş bulmuş olacak ki kezbanlık hususunda yardırmaktadır. kamil oluyo di mi erkek olunca. baba kamillik peşinde.
hesabın var mı? giriş yap