şükela:  tümü | bugün
 • dinlerken eridiğim bi şarkı. insan şarkıya aşık olur mu? ben bu şarkıya oldum işte. hele o adamın mırıldandığı kısım yok mu.. beni benden alıyor, ruhumu teslim ediyorum sanki. abartıyorum gibi geldi değil mi? aç dinle bak. mümkünse kulaklıkla dinle.

  şu oluyor
 • bu adamı dinlediğim zamanlar hep bir efsane olarak sağda solda okurdum böyle bir düet var diye. 10 15 yıl sonra da denk gelmek tuhaf. kendisini dinlemeyi bırakalı epey oldu ama değişikmiş bu şarkı. böyle inceden taverna gibi başlayıp, 80-90'lar arası erkin koray şarkıları gibi devam ediyor. nazan öncel'in vokal yaptığı kısımlarda ise bildiğin düşlerin badanacısı tarzı işte; power chord ile hoşgeldin hint müziği. bir de edip akbayram gibi fazladan sesli harf ekliyor ''kimler dağlar'' derken. kimileri dağılar. güzel ama lan. *
 • yeni keşfettiğim bir parça. garip bir ruh haline sokuyor adamı. murat yılmazyıldırım zaten garip bir adam, nazan öncelle baraber kafa yediresi parça yapmışlar!
  nazan söyledikten sonra çıldırmış gibi dar geliiir diye bağırması yok mu, ölüyorum!!! nanana deyip vokal yapıyor, üstüne gitar parçalıyor, sonra da bas bas içimdeki ateşi kimler dağlar diye haykırıyor...

  ergenliğe geri döndürdün beni murat, alacağın olsun!
 • çok güzel bir ezgiye sahip murat yılmazyıldırım şarkısı. nazan* şarkıya girer girmez bir hoyratlık da baş göstermeye başlıyor tabi şarkıda, sonra murat*'ın çocuk gibi nana nana nanananananan'sı girince tansiyon birden düşüyor.
  günümüz duptıs duptıs dünyasında insan böyle tatlar arıyor. öyle işte.
 • sadece beş entry girilmiş olması çok ilginç olan mükemmel şarkı. nazanın sesini duyar duymaz ıslanıyorum. .

  aşk ateşi yak gönlümü
  ben ölürüm ver ömrümü

  hiç durmam yare koşarım
  candan değil aşktan yanarım

  hiç durmam coşar taşarım
  külde değil karda yanarım

  aşkın aldı şu gönlümü yar
  içimdeki ateşi kimler dağlar

  ben yürüdüm yar yolunda
  dağlar aştım şarkılarda

  hiç gülmedim yağmur oldum
  ateşte değil suda kurudum

  hiç gülmedim yaralar sardım
  yaramdan değil aşktan kanadım

  dar gelir dünya bana
  yollara düşerim her sancıda

  gözyaşlarım ateş olur
  aşkına büyürüm kavgalarımda
hesabın var mı? giriş yap