şükela:  tümü | bugün
  • pek bi romantik kızlarımızın, ki çoğunun en büyük korkusu evde kalmaktır ve mükremin abi mahallesinde yetişen pek bi kahraman erkeklerimizin, ki çoğunun en büyük korkusu adam olamamak ve evlenememektir, içinde bulundukları duygu durumudur.

aşk denilen şey, neticede, beynin saldıladığı bir takım hormonların gösterdiği etkiler sonucu kişinin içinde bulunduğu ruhsal durumdur. insan nasıl ki alkol alınca ayırtım gücünü kaybeder, aşık olunca da doğru davranma yetisini yitirir.

yukarıda bahsedilen kız ve erkeklerimiz çok severler aşkı. başlarının üzerinde kelebekler uçuşur, aidiyet hissederler, olgunlaştıklarını düşünürler. insanlık tarihinin en büyük palavrası budur. aşk denen şey bir aldatmacadan ibarettir.

asıl gerçek olan, birisi ile uzun ya da kısa bir süre birlikte olmak ve bu birliktelik süresinde her iki tarafın da gerek ruhi, gerek zihinsel gerekse de bedensel zevki en yüksek derecede tatmasıdır. gerisi lafı güzaftır, yalnız kalma korkusudur.

aşk denen şeye inanan kişi hatun ise ally mcbeal izler, erkek ise mükremin çıtır.

gerçek durumun bilincinde olan kişi ise nip tuck izler christian troy'un şu sözlerini aklından hiç çıkarmaz:

"everything disappears. love, trees, rocks, steel, plastic, human beings. none of us get out alive. and you can cuddle in a group, and face one day at a time. or you can be grateful that when your body rubs against somebody elses, it explodes with enough pleasure, to make you forget even for a minute, that you're only walking pile of the ashes. now that, is the truth. if you're strong it will make you free, if you're weak it will make you, you".

ha bu arada ingilizce biliyorum ve adım şeref.

(bkz: fuck buddy nin kiz kardesi ile birlikte olmak)
  • (bkz: türev)
  • 13-25 yas insanlarda sıkca gorulen bir yanılsamadır. biraz kendine gelince gecer..
  • inanmak istediğine inanmaktır
  • hissedilen, gerçektir. duygu, duyu algısından bile daha yakınen temas edilebilen bi gerçekliktir. tekmeyi yedikten sonra gelen o yanılsama, işte o yanlıştır. işte o, kuyruk acısıdır. karıştırmamak lazım.

kıssadan hisse: yok öyle "ben aştım artık. çok büyük adamım. o kadar olgunum ki, o kadar olur" triplerinin arkasına saklanmak. yorma kendini. böyle de güzelsin.
  • (bkz: #72645092)