şükela:  tümü | bugün
  • yazarın 2008 yılında olağan mucizeler isimli bir romanı da yayımlanmıştır.

(bkz: olağan mucizeler/#31280495)
  • "yazının var olduğu bir dünyada her şey mümkündür..." diyen yazar. küçükken gökyüzüne düşmüş ve cebinde bir avuç yıldızla geri dönmüş.* ve herkes kendi hayatının superman'i olmalı. *
  • tüm kitaplarını okuduğum yazardır. kitaplarını okurken diyardan diyara gidersiniz .
  • özellikle (bkz: mesihin klonu) ve (bkz: gohor kıyametten sonra) romanlarıyla kendine bağlayan; her yapıtında farklı bir yüzünü gösteren ve aynı zamanda editörlük de yapan yazardır. birçok yapıtında şiirsel bir dile sahip olduğu görülür, kaldı ki halihazırda bir şiir kitabı ve birçok şiiri de mevcuttur. çoğunlukla bilimkurgu ve fantastik edebiyat alanlarında boy gösterir.
  • 1996'da bu yayınevi'nden çıkan düşler diyarı isimli kitabıyla çocukluğuma yön vermiş yazardır. birkaç sene boyunca "sevgili kulultum" * * şeklinde günlük yazmama sebep olmuştur.

hatta umarım okur burayı ve sevinir, kitabını sırf kapağını çok sevdiğim için annemlere ağlayarak aldırmıştım. almak istemiyorlardı çünkü kitabı almalarını istediğimde henüz okuma bilmiyordum ve kapağından dolayı o kadar çok merak etmiştim ki kitabı, bir an önce okuyabilmek için o hırsla bir çırpıda okumayı sökmüştüm. ayrıca düzenli günlük tutma alışkanlığını bana kazandıran kitabın yazarıdır.

kendisi, eserleri ve diğer her şey için; aşkın güngör
  • yıllar önce okuduğum sevgili salak adlı güzel bir beyoğlu öyküsü bulunan yazar. nefessiz okumuş idim.
  • fabisad üyesi.
  • yeni kitabı "pamuk bol bel ve yedi cüceler" çıkmış olan yazar. gizemli şeyler dedektifi bol bel'in üçüncü, yazarın 16. kitabı.

bu rakama, seçki kitaplar dahil değil üstelik. ne güzel böyle üretken bir yazarımız var; biz kıymetini bilmiyoruz. ne acı.

web sitesi de pek şukelâ.
  • 2015 fabisad almanağında "uygulama:sen" isimli orijinal bir öyküye sahip yazar.
  • kahraman korkak babam isimli çok komik bir çocuk kitabına imza atmış bir yazar. web sitesinden öğrendiğime göre devamı da gelecekmiş. merakla bekliyorum.