şükela:  tümü | bugün
  • oğuzhan koç ve gülben ergen'in piyasaya bugün sürdükleri düet parça.
    nağmeli ve arabeske çalan tınılarda oğuzhan'ın müthiş bir meziyet olduğunu gösteren güzel bir şarkı. slow pop'tan sıyrılmalı diye düşünüyorum.
    gülben ergen söylemese daha güzel olurmuş bu arada.
    https://www.youtube.com/watch?v=4drfh5_qvj4
  • gülben ergen yerine merve özbey'le yapılsaymış harika bir düet olabilecek bir şarkıymış. oğuzhan koç'un nağmeli sesinin yanında gülben ergen çok düz kalmış, uymamış.
  • bağlama solosu ve geçişleriyle beni kalbimden vuran şarkı. şöyle şarkılar yapın abi. kullanın şu aleti.
  • oğuzhan koç ve gülben ergen'in sesi o kadar alâkasız ki bundan daha uyumsuz iki ses bulup "ehehe şunla şu gibi olmuş" entarisi gireyim dedim, bulamadım.
  • beğenmeyen beğenmemiş gene. bana göre gülben ergen'in bugüne değin yaptığı en iyi iş. net
  • deli gibi dinleten şarkı. çok sağlam bir beste. ben düetlerini de beğendim.
  • sabah dinlemiştim bu parçayı, kafasını yeni geldi. depresyona meyillenmek için ideal parçalardan biri olarak bendeki yerini aldı.

oğuzhan'ın sesi de zamora'nın yanık dondurması gibi mübarek.

ben beğendim, cidden iyi olmuş.
  • parçanın en kötü yanı gülben ergen.. oğuzhan koç tek başına söyleseydi daha güzel olurdu.
  • şarkıyı 6 yıl önce oğuzhan koç toyken alan gülben ergenin piyasanın çakallarından olduğunu göstermiştir. bence de oğuzhan tek söylese daha iyiymis tabii. ama çakal işte bulmuş saf çocuğu reserved yapmış.
  • oğuzhan koç'un ortalığın amına koyduğu şarkıdır. ya arkadaş ezelden beri kendimce alternatif rock'çıyım. ama bu oğuzhan koç'un sesi acayip lan. bi garip yapıyor beni. töbe töbe