şükela:  tümü | bugün
 • evet müzmin bir bekar olarak, daha önce ilişki yaşayıp ayrıldığım, flört ettiğim, tanışıp vakit geçirdiğim onlarca kızdan derlediğim asla evlenilmeyecek 10 kadın tipi;

  1) biriyleyken diğer erkeklere mavi boncuk dağıtıp her daim yedekte birilerini tutan

  2) başkalarının, özellikle de sosyal medya fenomenlerinin( örn; şeyma subaşı) hayatlarına özenip sizi de öyle bir hayat yaşamaya sürüklemeye çabalayan.
  (bkz: hayatı sosyal medyada yayımlamak için yaşamak)

  3) bütçesine göre davranmayıp beğendiği her kıyafeti, takıyı alarak her daim kredi kartı borcu içinde yüzen ancak buna rağmen hesabı sizin ödemenizi bekleyen.

  4) ortamına göre giyinmeyi bilmeyen.

  5) ilişkinizle alakalı olmayan olaylarda yaşadığı mutsuzluğu size mal edip sizden çıkarmaya çalışan. size sürekli kendinizi suçlu hissettiren.

  6) dengesiz, ne istediğini bilmeyen.

  7) boş zamanlarını kendini geliştirmek yerine, dedikoduyla ve hasetle dolduran

  8) dağınık ve bakımsız, yediklerine dikkat etmeyen, düzenli olarak ağdasını yapmayan.

  9) fazla erkeksi takılıp el kol hareketleriyle senkronize olarak, küfürlü lan'lı lun'lu konuşan.

  10) ailenize saygısı olmayan ve belirli sınırlar içerisinde alttan almayı bilmeyen.
 • yaşasın onbirinci kadın
 • 1) giyinmeyi bilmeyen kadın. yeri geldiğinde g-string, jartiyer, saten gecelik, külotlu çorap, mini etek, seksi ve renkli iç çamaşırları ve elbiseler giymeyenler.

  2) kişisel bakımına önem vermeyen kadın. kıl ve tüylerini almayan, ağdasını eksik eden, tırnak bakımı yapmayan, saçlarına gereken önemi vermeyen, kendilerine yakışacak yüzük, kolye, bileklik gibi takılar kullanmayanlar.

  3) sevgilisine yapışık ikizi muamelesi yapan kadın. milletin içinde sevgilisinin elini tutma, dokunma, öpme meraklısı olanlar. aşkım, hayatım, bi tanem, bebeğim diye seslenenler.

  4) sevgilisi ile yaptığı günlük rutin telefon görüşmelerinde, konuşmalarında, yazışmalarında fazla uzatan kadın.

  5) sevgilisinin, dışarda arkadaşlarıyla belirli periyotlarla, akşam ve hafta sonu da dahil olmak üzere görüşmesinin son derece doğal ve hatta gerekli bir şey olduğunun farkında olmayan kadın. böyle akşamlarda belirli periyotlarla sevgilisine telefon edenler, telefon ederek arkadaşlarının yanında sevgilisinin rahatını kaçıranlar.

  6) dışarda kendi arkadaşlarıyla belirli periyotlarla, akşam ve hafta sonu da dahil olmak üzere görüşmesinin son derece doğal ve hatta gerekli bir şey olduğunun farkında olmayan kadın. bunu yaparken sevgilisine de kendisiyle birlikte gelmesi için teklifte bulunanlar ya da baskı yapanlar.

  7) eskiden şöyle şöyle yapardın ama şimdi böyle böyle yapıyorsun diye sevgilisini bunaltan kadın. ilişkilerde zamanla gerçekleşen ve dönem dönem olabilen bu tarz değişimleri normal karşılayamayan, bazen kendisinin de bu tarz davranışlarda bulunduğunu fark edemeyen ve ilişkilerde çiftlerin yeri geldikçe "birbirlerini idare etme"lerinin önemini kavrayamamış olanlar.

  8) kendi işini kendisi görmeyen kadın. kendisinin de yapabileceği basit bir işi için erkeği kullananlar, erkeğin de bir çalışma hayatı olduğunu, yorulduğunu, dinlenme hakkı olduğunu unutanlar.

  9) hesabı erkeğe kitleyen kadın. hesabı, dönüşümlü olarak bazen erkeğin ödemesinin bazen de kendisinin ödemesinin gerekli, normal, olağan, mantıklı ve uygun olduğunu bilmeyenler.

  10) beni seviyor musun?, beni ne kadar seviyorsun? gibi manasız sorular sormayan kadın.
 • 1) cok yemek yiyen
  2) herkesin ona karşı olduğunu sanıp bir sürü insanla kavga eden
  3) annesinin hareketlerini birebir kopyalayıp değişime ihtiyaç duymayan
  4) aşırı makyaj yapan
  5) farkındalığı olmayan
  6) her gün duş almayan
  7) seksi ödül olarak gören zihniyete sahip olan
  8) kendi ailesini dünyadaki her şeyden daha değerli gören
  9) bakımsız olan
  10) sinirli olan
 • bencil ve aptal kadın.
 • listelerin hepsi berbat. içi boş, fiziksel..allahtan gençsiniz de zamanınız var. yoksa sap gelir sap gidersiniz. listenize katkım olsun..güçlü olmayan, bencil, paracı, duygularını saklayan, ağlamayan, ilkesiz, merhametsiz, şefkatsiz, iyi yemekten anlamayan, iyi yemek yapmayan, eğlenmeyi sevmeyen, tatili beş yıldız sanan, gözünüzün içine bakmayan, sizi hayatının merkezine olmasa da bir noktasına yerleştiremeyen insanlarla sevgili olmayın, evlenmeyin.
  (bkz: liste kadın veya erkek listesi değildir)
 • aha bu kadın

  mr. nobody filmindeki elise karakteri.

  her şeyden şikayet eden, memnuniyetsiz karı!

  sürekli ağlar ve duygusal şantaj yapar. sürekli depresyondadır ve tüm sorunları ağlayarak çözmeye çalışır. ağlayan kadından nefret ederim!

  kesinlikle evlenilmemesi gereken kadındır.
 • gelin evi diye bir program var shov tv de. hah bildiniz mi? işte oraya bakın. kocalarına aşkıım yaaa diyen tipler var.. on özellik aramanıza gerek yok, yarım saat programı izleyin, bu kadınları izleyin sadece, konuşmalarına bakın, ilgilendikleri konulara falan. bu size bir fikir verecektir.

  haa bu arada hiçbir kadınla evlenmeyin, derim de o ayrı
 • sığ kadın, sinirlenince çirkefleşen kadın, ne istediğini bilmeyen, kararsız kadın. daha ilişkinizin ilk ayında evlilik düşünceleriyle dolup taşan kadın, okumayan kadın, pkk için ama kürt halkı çok acı çekmiş, bu yüzden haklı yönleri var kafasındaki kadın, atatürk'ü sevmeyen kadın, bana şunu al, bunu al diyen kadın, nazım hikmet'ten bihaber kadın, pink floyd'u bilmeyen kadın, alkol almayan kadın, kendisiyle barışık olmayan kadın, çocuk sevmeyen kadın, kedi sevmeyen kadın, şiir sevmeyen kadın, ruh hali çok sık değişen kadın, ingilizce bilmeyen kadın, ben yabancı müzik dinlemeaam diyen kadın, anne olmaya sıcak bakmayan kadın, kendi ayakları üzerinde duracak vasıflara sahip olmayan kadın, tahsili olmayan kadın.

  edit: 10'dan fazla oldu ama idare edin.
 • beni sevmeyen kadındır. 10 tane bile olsalar evlenmem