şükela:  tümü | bugün
 • tartışırken kendinizi boşuna yoracağınız insanlardır çünkü tartışmanın sonunda yine siz haksız çıkacaksınız...

  aklıma gelenler ise;
  - ak troller
  - feministler
  - eşcinseller (eleştiri yapınca homofobik oluyorsunuz)
  - fanatik taraftarlar
  - veganlar
  - ben

  not: bu dahil bütün genellemeler yanlıştır.
 • aktroller demiş arkadaş ama bence daha geniş; yani ak partililer. şu ana kadar %97.2 oranında tartışmayı bilen bir ak partili görmedim. 2. göt olma noktası sonrasında kıskanıyorsunuzdan, köprülerden başlıyorlar.
 • aslında tek kelimedir; fanatikler. aklınıza gelen her konuda.
 • çıkış yolu bulamayınca deli bir sinirle tableflip yapma potansiyeli olan insanlar.

  (bkz: sore loser)
 • 1) üniversite hocaları ( ego zehirlenmesi yaşarlar,ellerindeki akademik gücü sizi sınıfta bırakma tehdidi ile kullanirlar.)

  2) doktorlar ( hatalarını kabul etmezler ayrıca sizi hakkınızı aramaya kalktığınız anda güvenlikçi çağırmakla tehdit ederler ve bu sizi daha çok deli eder.)

  3) dolmuşçular( ne zaman ne yapacağı belli olmayan şizofrenlerden oluşuyor)

  4) emekli albaylar( sizin hayata toz pembe baktiginizı düşünüp soylediklerinizi ciddiye almazlar)

  5) vergi dairesi memurları ( şikayetin varsa git amir orada derler sizi iyice deli ederler.yapılacak işiniz varsa da o saatten sonra zora sokarlar.)

  6) chp' liler ( en medeni ve en kültürlü kesimin kendileri olduğunu kabul edip geri kalan tüm insanlığın çomar olduğunu kabul ederler.)

  7) akp'li troller (memleketteki herkesin üst akil,siyonizm ya da fetö mensubu olduğunu kabul ettiklerinden başka bir amip grubunu barindirilar.)
 • tabii ki o her şeyi çok bildiğini sanan fanatiklerdir.

  augustus hill'in sözleriyle:

  "değişime uğrayan herkes, komünistken kapitalist olan veya alkolikken yeşilaycı olan, eski inançlarını kötüler. çünkü onların işine yaramadıysa kimsenin işine yaramamalıdır. bakış açısı daralır, ışıktan kör olur. hindu da olsa, adsız alkoliklere de katılsa bir fanatiğe dönüşür. bana sorarsanız dünyanın içine sıçanlar fanatiklerdir. fanatikler, tanrı'nın kendi saflarında olduğuna inanırlar. ya geri kalan bizler? bizim ilahi ışığa ihtiyacımız yok. bize gereken, gecenin karanlığında tuvalete giderken ayağımızı çarpmamıza engel olacak kadar bir ışık."
 • kız arkadaşım.
 • sizinle ilgili sorunlarını gelip sizinle konuşmak yerine gidip başkasına ileten, bu yüzden bir sürü insanı birbirine düşüren ve bunu da bilinçli olarak yapan insanlar. bu insanla yüz yüze konuşmaya çalışmak da işe yaramaz, zira özgüveni olmadığı için bundan da kaçar, başkalarının arkasına sığınır. genellikle de sizi haksız çıkartır.

  bütün olanlara rağmen bir de pişkin pişkin sizin evinize gelir. bu insana edebileceğiniz en büyük hakaret "seni bu evde bir daha görmek istemiyorum" olur. yeterince kaşarlanmamışsa bu cümle kafi olur zaten. annem bu tür insanlar için "arsızlıktan derileri o kadar kalınlaşmış ki yüzleri bile kızarmaz" derdi, sanırım öyle. olmazsa da tartışmaya girmeyin, üstünüze sıçratmayın. boşverin.
 • mutaassıplar.
 • lazlardır. ya saatler süren tartışma sonucu allah belamı versin hissiyatıyla ortamdan uzaklaşırsınız ya da haklı olduğunuz anlaşılıp dayak yersiniz.*

  not: iş bu entry herhangi bir nefret söylemi içermemekte. sevdiğimden takılıyorum sevmesem yapmam.