şükela:  tümü | bugün
  • trt'nin yeni dizisi. senaryo 7 numaradan tanıdığımız ayça mutlugil'e ait. evet.
  • trt'nin sıcak aile dizisi kontenjanını dolduracak gibi duran dizi, 22 ekim'de başlıyormuş, tanıtımlarda o sıcaklığı yakalamış gibi görünüyor, izleyip göreceğiz, kısfmet.
  • bu akşam 1. bölümü yayınlanacak olan aile dizisi. güzel bir şeye benziyor. vaat ettiği sıcaklığı yakalarsa buralar hep entry dolacak.
  • şirin bir çalışma şimdilik.
    - en değerli eşya nedir? ütü, bi de ütü masası. sevdim burasını.
  • devletin kanalinda ozcekime selfie dedirten dizidir. yerel kanallarda dahi selfie kullanilmiyor artik.
  • 15 dakikadır izlediğim ve sıkılmadığım trt dizisi. neymiş diye bir bakayım dedim, eski trt dizeleri tadı var diye düşündüm. senaristinin ayça mutlugil olduğunu görünce bir gülümseme geldi.
  • senaristi yedi numara'nın ayten bacusu'dur.
  • yıllar sonra oturup evdekilerle fırsat buldukça izlerim dediğim bir dizi iken turuncu kafalı şeyi görünce vazgeçtim. cıks olmamış yani.
  • piyasada şu an izlenebilecek birkaç diziden birisidir. oyuncular kaliteli e haliyle oyunculuklarda güzel. arasıra klişe şeyler oluyor ama öyle çok göze batmıyor. özellikle karakterlerin lafları çok hoş oluyor, evin babası ve babaanne benim favorim. çok güzel oyunculuklar sergiliyorlar, uzun zaman ekranlarda görmek dileğiyle.
  • bol fantezili, tutkulu, şehvetli entrikalı dizilere nazaran sade kalmış bir konak, kaçak bir baba ve tipik ev halleri anlatılan ortalama seviye bir dizi. ayrıca eda şölenci gibi bir güzelliği barındırmaktadır.