şükela:  tümü | bugün
  • trt'nin yeni dizisi. senaryo 7 numaradan tanıdığımız ayça mutlugil'e ait. evet.
  • trt'nin sıcak aile dizisi kontenjanını dolduracak gibi duran dizi, 22 ekim'de başlıyormuş, tanıtımlarda o sıcaklığı yakalamış gibi görünüyor, izleyip göreceğiz, kısfmet.
  • bu akşam 1. bölümü yayınlanacak olan aile dizisi. güzel bir şeye benziyor. vaat ettiği sıcaklığı yakalarsa buralar hep entry dolacak.
  • dün ilk bölümü yayınlanmış olan dizi.
    dizilerin devamlılığı için olmazsa olmaz olan merak duygusunu güdülemeyi başarmışlar ama bunu tadında devam ettirip ettiremeyecekleri gerçekten önemli. bir de senaryoyu sadece bir kişinin etrafında döndürmeyip bütün karakterleri ilgi çekici hale getirebilirlerse tutar bence çünkü her biri için güzel altyapılar oluşturulmuş gibi.
    ha bu arada favori aslanım gayret.*parfüm yerine çamaşır suyu kullanan en "temiz" kızı bulana kadar bekle annem, kurban olsunlar sana.

6. bölümden sonra gelen edit: ruh eşim olan mutlucuğuma da buradan the importance of being idle şarkısını yolluyorum zira kendisi dizi karakteri olarak da olsa bu tembel marşının vücut bulmuş hali.
  • şirin bir çalışma şimdilik.
    - en değerli eşya nedir? ütü, bi de ütü masası. sevdim burasını.
  • kıyasıya sevesiye bir aile meselesi :) başkaları ne düşünür bilmem ama dizi bence güzel sardı hoşuma gitti, sadece bir kaç eleştrilecek nokta var senaryo ile ilgili murat'ın herşeyi bilmesi gibi onun dışında herhangi bir sıkıntı yok :)
  • devletin kanalinda ozcekime selfie dedirten dizidir. yerel kanallarda dahi selfie kullanilmiyor artik.
  • 15 dakikadır izlediğim ve sıkılmadığım trt dizisi. neymiş diye bir bakayım dedim, eski trt dizeleri tadı var diye düşündüm. senaristinin ayça mutlugil olduğunu görünce bir gülümseme geldi.
  • oyunculukların gayet iyi olduğu dizi. ara ara sıkıcı oluyor ama yine de güzel bir dizi.
  • senaristi yedi numara'nın ayten bacusu'dur.