• aslan burcu erkeği hakkında yazılanları okuma gereğini duymuşsan bacım yaklaş. başucu kitabın burda.

aslan burcu erkeği zamanla sevmez, sonradan sevmez, sevdiğininin farkına varmaz sonradan. aslan burcu severek başlar işe. aslan burcları o egosunun, kibirinin, piçliğinin ya da siklemezliğinin altında bir aşk inancı taşır. çıtkırıldım, dokunsan ağlayacak bir duygusallık değil bahsettiğim. her konuda olduğu gibi kendi doğruları varsa, aşk konusunda da kendi doğruları vardır. aşka inançları vardır. bir gün karşısına çıkacağını düşünür.

o kişinin karşısına dikildiğini gördüğü zaman aslan burcu erkeği, aşık olmanın hakkını verebilecek şekilde bocalayacaktır. karşısındakinde kusur bulmaya, geçmişini didik didik etmeye, en küçük hatasında yıkıp dökmeye başlayacaktır. aslan burcu için bazı şeyler zamanla olmaz. halledilmesi gerekenler halledilir, aşk öyle yaşanır.
    kişiye aşık olunmaz. aşık olunmuş kişi çıkar gelir, sonra aşk yaşanır.

bu kısımları da sağ salim atlattıysanız, aslanın yıkıp dökmelerine, sayıp sövmelerine, hiddetlenmelerine göğüs gerdiyseniz bitti sanmayın. bitmedi.

her şeyi yapın, laf sayın. sizi seviyorsa ağzını açmaz. trip atın, değer veriyorsa güler geçer. şımarın, nazlanın, trip atın, kapris yapın. hoşuna gider hatta bu. ama sakın aslanın hevesini kaçırmayın. aslan sizin karşınıza kendini yenip çıkmıştır zaten, onun kendi içinde yendiğini tekrar diriltmeyin. bir kez yaparsanız bunu, ölü bir bebeğiniz olacaktır. bitmesi kesin bir ilişkide can çekiştirecektir size. algılarınızı piç edecektir.

aslan varsa, geçmişiniz yoktur. bu bencillik değildir. ego değildir. çünkü o da geçmişini silip çıkmıştır karşınıza. başkasını gözünüz görmeyecek. çünkü seviyorsa aslan, başkasını gerçekten gözü görmez. yalan konuşmaz, iş çevirmez, saklamaz, gizlemez. kaçanın kovalanacağını bilir, kovalayacağını bilseniz de kaçmaz. bilse ki gizemli adama aşık olacaksınız, gizemliyi oynamaz. inadına dürüst olur size. yaptığı budur ve sizden de bunu bekler.

aslan kendinden bilmiştir insanları. güven problemi vardır. aslan ve diğerleri vardır çünkü. sizin karşınıza dikildiyse, güvenmek ister önce. bir kere şüphe duyarsa asla güvenemez. hep tetikte kalır. ama güvendiği zaman da bir insanın bir insan evladına güvenemeyeceği kadar güvenir. o kadar da güvenmenizi sağlar.

velhasıl, etmeyin eylemeyin. aslanın hevesini kırmayın. hayal kırıklığı yaratmayın. biraz eğin başınızı, 1 alıyorsa sizden 10 verecektir. bekleyin. yaşayın, görün.
  • aşkımdır, canımdır, yaşama sebebimdir...ben'imdir. <3
  • bu erkek benim hiç bi faydasını göremedim belki de gördüm de farkında değilimdir, iyidir hoştur heryerde herkesten üstündür egoları vardır ama yıkılması imkansız değildir ama zordur(kendimden biliyorum).
  • bok varmış gibi gurur ve mantık hep ön plandadır.
    cidden fazla renk belli etmez duygusal yönden.
    dışarıdan hep güçlü durur gel gelelim alakası yoktur.

aşk : (bkz: #46151372)
  • küstahlığın ve gururun yapmacık durmadığı ve hatta yakıştığı tek burç erkeği olabilir. beni de severler, eksik olmasınlar.
  • burç yorumlarına göre, seks sonrası mutlaka partnere "zevk aldın mı?" diye soran erkektir.

evet, bunu bende bir çok kez sordum enteresan.
  • arkadas bu burca dahil oldugum gune lanet ediyorum. geçenlerde bir ara iste yanlis hesap filan hir umut burcumuz degisti dedik arkadaş yukselenimiz de aslan oldu mu. sirf terbiyesizlik lan bu. surekli nefs terbiyesine maruz kalıyoruz. neymis efenim lider burc. ulan liderlik vasiflarina sahip olunacak diye surekli sirtimizda odun tasi .tarkanin yaninda ki kurt gibiyiz surekli mucadele eden ancak bizansin zalim dilberini goturemeyen. dur ben bi ağlayıp gelcem.
  • kardeşim de aslan burcu erkeği.
    bu burçtaki erkekler aşırı gururlu ve kaprisli oluyorlar. burunlarından kıl aldırmıyorlar ve bi küstüler mi, altı ay sürebiliyor o derece.
    allahtan kova burcuyum da ortayı buluyorum bir şekilde.
hesabın var mı? giriş yap