şükela:  tümü | bugün
  • aşkımdır, canımdır, yaşama sebebimdir...ben'imdir. <3
  • bu erkek benim hiç bi faydasını göremedim belki de gördüm de farkında değilimdir, iyidir hoştur heryerde herkesten üstündür egoları vardır ama yıkılması imkansız değildir ama zordur(kendimden biliyorum).
  • bok varmış gibi gurur ve mantık hep ön plandadır.
    cidden fazla renk belli etmez duygusal yönden.
    dışarıdan hep güçlü durur gel gelelim alakası yoktur.

aşk : (bkz: #46151372)
  • küstahlığın ve gururun yapmacık durmadığı ve hatta yakıştığı tek burç erkeği olabilir. beni de severler, eksik olmasınlar.
  • burç yorumlarına göre, seks sonrası mutlaka partnere "zevk aldın mı?" diye soran erkektir.

evet, bunu bende bir çok kez sordum enteresan.
  • cükü dusse egilip yerden almaz düsesice
  • arkadas bu burca dahil oldugum gune lanet ediyorum. geçenlerde bir ara iste yanlis hesap filan hir umut burcumuz degisti dedik arkadaş yukselenimiz de aslan oldu mu. sirf terbiyesizlik lan bu. surekli nefs terbiyesine maruz kalıyoruz. neymis efenim lider burc. ulan liderlik vasiflarina sahip olunacak diye surekli sirtimizda odun tasi .tarkanin yaninda ki kurt gibiyiz surekli mucadele eden ancak bizansin zalim dilberini goturemeyen. dur ben bi ağlayıp gelcem.
  • kardeşim de aslan burcu erkeği.
    bu burçtaki erkekler aşırı gururlu ve kaprisli oluyorlar. burunlarından kıl aldırmıyorlar ve bi küstüler mi, altı ay sürebiliyor o derece.
    allahtan kova burcuyum da ortayı buluyorum bir şekilde.
  • bir tanesinin şu an dükkanımı şereflendirdiği burç. ne yapsam nasıl anlatsam bilemiyorum. kendisi muhteşem bir insan olmakla beraber, iyilerin dostu kötülerin düşmanı über süper kahraman. allah ne muradı varsa versin diyorum. merak edenler için bakınız geliyor:

(bkz: gazoz kapagi)

not: işbu entry girilirken dükkan sahibi müşterilerle ilgilenmektedir.