• evet;
    arada sırada gelip burada bizim için yazılanları okuyoruz tabi ;)
  • ateşten erkektir. tedbirsiz ve temkinsiz yaklaşanı fena yakar. şımarıkları ve saygısızları terbiye eder. bu yüzden çekemeyeni çoktur. bazıları lider, bazıları sürüden ayrıdır. kadınların radarına en fazla giren erkektir. eğer bir kadın bu erkek tarafından seviliyorsa, o kadın dünyanın en şanslı kadınıdır. çünkü hiçbir erkek onu aslan burcu erkeği gibi sevemez ve o duyguları ona yaşatamaz. haliyle hayatına girdiği bir kadında mutlaka iz bırakır. kimisi bu izi nefrete, kimisi de güzellikle yad edeceği hatıralara bırakır. su grubuna ait burç kadınlarını bu kadar çekme sebebi de duygularını çok yoğun ve ihtiraslı yaşamasından ve yıldızı güneş olmasından dolayıdır. daha başka sebepler de var gerçi ama sanıyorum bu başlığa bu zodyakla ilgili a-z'ye uzunca bir tanım yapmak gerekiyor. çünkü insanların bu burçla alakalı doğru bildiği yanlışlar çok fazla. yöneticisi de güneş yani bir yıldız. bakın dikkat edin bu erkekleri gezegen değil, yıldız yönetiyor. bu yüzden ateştir diyoruz ya, neyse.
  • kendim diye demiyorum ama en iyi burç aslan burcudur.
  • çok seviyorum bizi. iyi ki aslan burcuyuz.
  • mfö’nün peki peki anladık şarkısı sanki onlara * yazılmıştır.

çoğu kişinin bilmediği ya da yazmadığı bir özellik de benden: kötü gün dostudur. normal zamanda çoğu kişiyle vakit geçirmekten hoşlanmaz ama kişinin başı sıkıştığında ilk yardıma koşanlardandır.

bir nevi (bkz: süper kahraman) dır kendileri.

evet, aynen, öyle...

edit: tezimi ispatlar nitelikte (#21568277)
  • burçlara inanmayan bir aslan burcu erkeği olarak, burcumu öğrendikten sonra flörtlerimin benimle konuşmayı kestiği olmuştur. o gün bugündür burcumdan nefret ederim.
  • burçlara inanmayan bi insan olarak aslan burcu erkeklerin lider, özgüvenli, kendini beğenen, öven ve bir parça da ukala olduklarını tespit ettim. ama ukalalık yakışıyor şimdi ne yalan söyliyim*
  • istisnasız hepsi mi egoist olur. yani cahil olmayayım burçlara inanmiyim diyorum ama var böyle bi gerçek. hep onların dediği doğrudur, en mükemmeller onlardır ama gene de hep bir onaylanma ihtiyaçları vardır. uzak durulası burcun erkeği.
  • -bencildirler
    misal üsküdardan beşiktaşa gelmemek için milyarlarca bahane sunar, ama mevzu kendi keyfine gelince gezmek için istanbuldan ankaraya gider hemde 2 saatte

-ben bilirimci ve ben yaparımcıdırlar ama pohpohlanmadan çoğu işi beceremezler

-güzel palavra atar, belli etmeden saman altından okyanus akıtırlar,ruhunuz bile duymaz

-bir olayı hem yanlış hatırlayıp hemde doğru olduğuna dair inat edebilirler
    tanıdığım bir tanesinin duygusal hafızası o kadar zayıftı ki başkalarıyla yaşadığı bir olayı benle yaşadığını diretip dururdu ben ikaz edince anlık vazgeçer bir süre sonra aynı konuyu tekrar ortaya sürerdi

-sevdikleri ve değer verdikleri konusunda bir sürü cümle kurup ardından sizi günlerce aramayabilir, tutup siz aradığınızda da gayet rahat bir tavırla müsait olduklarını söylerler (!)

-aşağılık kompleksinde olanlar büyümemiş 7 yaşında çocuk gibi davranır,her şeyi sizin söylemenizi ve talep etmenizi bekler

-ilişkide eşit bir role sahip değillerse geçmiş olsun bütün ilişki sizin omuzlarınıza binecektir bol sinir krizi geçirebilir ve yıpranabilirsiniz bu süreçte...
hesabın var mı? giriş yap