şükela:  tümü | bugün
 • ates* ve su* gruplarinin tipik bir iliskisidir
 • kaçan kovalanır olayı vardır bunlarda, balık burcu kadını zor bir kadın olduğundan, aslan burcu erkeği ise zoru sevdiğinden güzel bir ilişki ya$anabilir... sonuç: ikiside sevdimi sonuna kadar sever*
 • aski bilemem ama arkadaslik boyutunda dunyanin en mukemmel iliskilerinden biridir, super kanka olurlar. boktur ne demek yaa.
 • balik burcu kadini devamli ilgi ister, asiri duygusal ve nazlidir; aslan erkegi ise tam bir "bana bakin" saklabani, megalomanidir. tahminim o ki, kucuk bir olasilikla keller yagirlar birbirlerini agirlar cinsinde birbirlerine emzik turunde tencere kapak olurlar. aksi ihtimal cok fecidir.
 • aslan burcu erkeği kararlılığı ve lider olma içgüdüsüyle, kararsız balık burcu kadınına ilaç gibi gelir.
  sevdiğini gözünde kahramanlaştıran sevgi yumağı balık burcu kadını ise pohpohlanmayı seven aslan burcu erkeğine ilaç gibi gelir.

  balık kadınının sen benimle ilgilenmiyorsun bunalımlarını, aslan erkeğinin eleştiri kaldıramamazlık dönemini atlattılarsa eğer, bu çiftlere ömür boyu mutluluklar dilenebilir.
 • gitmez.
  hani güney afrika!ya gidecekken, gitmez.
  *bu ilişkiye para yardımı yapılabilir.*
 • bu ilişkide iki yaratıcı burcun birlikteliğinden büyük ihtimalle dünyayı değiştirebilecek kapasitede bir beraberlik doğar. kuvvetli ve yapıcı enerjiye, hassaslık ve vizyon eklenecektir. balık burcu aslanın vereceği motivasyondan, aslan burcu ise balık burcunun vereceği gizli detaylardan yararlanacaktır. ayrıca ortak aile değerlerini paylaşabilirler. ancak aslan burcunun öne çıkma ihtiyacı, balık burcunun kendini feda eden dünya görüşü ile birleşince, balık burcunun bu ilişki için yapmak zorunda kalacakları fedakarlık oldukça fazla olabilir.

  genel olarak sosyal olmayan bir aslan burcu zümrüdü anka kuşundan daha nadirdir diyebiliriz çünkü aslan burçlarının etrafında onların muhteşem kişiliklerine ve başarılarına şahit olacak bir grubu devamlı etraflarında olmalıdır. yeni kıyafetleriyle nasıl da güzel olduklarını, spor yaparken kuvvetlerini, şarkı söylerken seslerini, plan yaparken akıllarını diğer insanlar takdir etmezse bu bin bir türlü aktivitenin içine girmenin bir nedeni yoktur. aşık olduklarında bile partnerlerini sayısı milyonları aşan yakın arkadaşlarına, göstermek adına o aktiviteden bu aktiviteye sürükleyebilirler.

  yeni arkadaşlar edinmekten hoşlanırlar ancak onlarla bir geçmiş paylaşan insanların rahatlığını da pek bir şeye değişmezler. yeni bir güzellik dikkatlerini dağıtsa da, gerçek bir ilişkide yılların paylaşımını ve hatırasını kolay kolay bir kenara atamazlar. onlar için en iyisi kendilerini tamamlayacak bir partnerdir. ortak paylaşımlar onlar için çok önemlidir ama karşıdakinden etkilenme listesinin başında güzellik gelir, kendi görüntüleri kadar yanındakinin görüntüsü de önemlidir çünkü sosyalleştiklerinde kollarında arkadaşlarının beğenisini kazanacak biri olmalıdır.

  herkesin ağlayabileceği bir omuz olmaya gönüllü olan balık burcu ise bir çok kişinin en yakın dostudur. karşı taraf sorunlarını ve sıkıntılarını anlatırken arada sırada zihinleri başka tarafa kaysa da, bu iş onların doğasında vardır. herkese açık, sempatik ve hassas olabilmeleri ise sırlarıdır.

  çekingen ruhlarına karşın dışa dönük olmaları onların arkadaş çevresini zengin kılar. insanlar hayatlarına girer ve çıkar, bu olgu onlar için oldukça doğaldır ve aşk hayatları için de geçerlidir. bir anda adeta ruhani bir bağ ile bağlanıp, bu kişiyi kaderleri kabul ederler fakat bir kaç hafta sonra aynı kişinin başka biri ile evlendiğini öğrenmeleri çok da şaşırtıcı olmaz. aslında sonsuza kadar bağlanabilecekleri bir ilişki ararlar ve bu insanla sanki hep beraberlermiş gibi hissederler. fakat eğer bu ilişki biterse, pozitiflere tutunmaya çalışıp, bir sonraki gerçek aşka yelken açarlar. evli olmak, sabit bir ilişkide kendilerini güvende hissetmek onlara çok iyi gelecektir.

  kaynak: (bkz: elle)
 • balık burcu kadını gözyaşlarının ve duygusallığının ardında sakladığı o müthiş politikliğiyle ve kadınlığını bol kullandığı ikna kabiliyetiyle aslan burcu erkeğinin nabzına göre şerbeti, yüksek dozda verdiği sürece yürümesi muhtemel ilişkidir.

  aslan burcu erkeği ise pohpohlandığı sürece ve sözünün geçtiğini, ilgi duyulduğunu hissettiği sürece, gerek yürüyüşüyle, gerek hassaslığını ön planda tutuşuyla kadınlığını her daim hissettiren bu hamsiciklere uygun bir tava olacaktır.

  afiyet olsun efenim.