• aslan burcu erkeginin cinsellige duskunlugu ile basak burcunun cinselligiyle ortustugu icin bir kere super bir elektrik oluşur. duygusal olarak her ikisi de mızmız yapıya sahip olsalar da seviler mi tam severler. aslan burcu erkeği her ne kadar gözü dışarıda gibi gözükse de gerçek aşkı buldu mu kuşa döner... başak burcu kadını ise zor seven yapısında sevgiyi bulunca onu nereye koyacağını bilemez. birbirlerine olan düşkünlükleri asla sıkıntı vermez iki tarafa... aslan burcu erkeğinin mantığı başak burcu kadınının mantığıyla çelişebilir ama ortak noktada buluşmaları an meselesi olur. bu çifti allah nazardan saklasındır.

  yine bu kombinasyonda sadece arkadaşlık ilişkisi diye bir şey olmaz... sevgilisinin en yakın arkadaşı da olabilen aslan burcu erkegi ile arkadaşlık kurulması genelde başak burcu kadını için imkansızdır... bu noktada aslan burcu erkeğinin atılganlığı sözkonusudur...

  linda goodman yorumları için (bkz: aslan burcu) (bkz: basak burcu)
 • tavsanlarin ciftlesme politikasina paralel bir goruntu sergilerler cinsel acidan. haliyle bu da kalici sekilde derin bir mutluluk getirir.
 • akıl küpü başak burcu kadını aslan burcu erkeğinin kedigillerden geldiğini kısa bir süre içinde keşfedip bu erkeği kısa sürede felis domesticus modeline dönüştürür. yiğit gözüken bu cinsin yumuşaması başak burcunda güven duygusu uyandırsa da kısa sürer bu ilişki. politik ilişki kurmada usta olan başak kadını kırmadan bi güzel hayatından çıkartır kendisini. aslan burcu gencine yazık olur benden söylemesi.
 • aslan burcu erkeği nere, başak burcu kadını nere. test edilip de onaylanmamış ilişkilerin en önde gideni budur heralde.
 • (bkz: erkeği adam eden şeyler)

  kesinlikle kontrol delisi ve mükemmeliyetci başak burcu kadını ilişkisi her erkegi adam eder.
  ama sorumsuz, gösteriş meraklısı, huysuz ve kendini mükemmel sanan aslan burcu erkeğini en bi hardcore, en bi has, en bi adam gibi adam eder.
  yinede üstüste iki tane en çekici, en güzel , en zeki, bunların hepsinininde farkında olan ve yine, yeniden, daima, en mükemmeliyetçisinden başak burcu kadını ile uzun süreli ilişki yaşayıp, ardından her ikisi tarafından terkedilirseniz. işte o zaman legendary moduna en üst sıradan giriş biletini kaparsınız.

  edit:3 oldu kral attı 3 oldu.*
 • ben şu anda en kısası 8 ay süren dördüncüsünün içindeyim koskoca sözlüktede benden başka bu zulmü göze alan yok sanırım zira benden başkada bu başlığa entry giren olmamış te 2006 dan beridir. sonuç olarak son beş senede sigara ve alkol vasıtası ile ömrümden rahat bi yirmi yıl yemişliği olan ilişkidir, benimki biraz alışkanlık oldu* acı çekmeyi seviyorum heralde de sözlükteki aslan burcu hemcinslerime söylüyorum ben ettim siz etmeyin çekilir çile değil ilişki modeli.

  (bkz: aslan burcu erkeği)
  (bkz: başak burcu kadını)

  (bkz: great wars of the 20th century)
 • nasıl anlatılır ki, nasıl yazılırki çekilenler - yaşananlar.
  izdırap, eziyet, gözyaşı... aşk, sevgi, tutku..
  ne ararsan vardır bu ilşkide, her anı, her saniyesi bütün duyguların içiçe geçtiği - sevişirken ağlamanın, ağlarken sarılmanın. sevdikçe, sarıldıkça daha çok yıpranmanın ilşkisidir.

  başak burcu kadını:
  zor kadın ! mükemmeliyetçi kadın, her konuda tek olmak, her adımda en iyi olmak isteyen - ilgi bekleyen sevgi bekleyen küçük çocuk. sevdiği uğruna herşeyden vazgeçip, bütün zorluklara göğüs geren kadın..
  özleyen ama susan, deli gibi isteyen ama sabreden, seven ama gizleyen...

  aslan burcu erkeği:
  burnu büyük, ukala adam.. herşeyi bilen, mantığından başka kimselere fırsat tanımayan - mutlu olacağını bile bile asla ama asla ipleri elinden bırakmayan ... herşeyi kadınında bulan, hayatı onunla öğrenen, içkiyi onunla seven, sigarayı kadını için bırakan...

  bir türlü gülmez yüzleri, hep uzaktan sevmeye- birbirlerini uzaktan öpmeye mahkum kalırlar.. çok ağlarlar ama hiç gelmez o doğru zamanda akan göz yaşı tanesi. savrulurlar hayatta uzak taraflara...

  sevişmeleri anlatmaya, sarılmaları betimlemeye satırlar yetmez.. uzar gider düşünceler öylece.
  yakarsın zamanında bıraktığın sigaradan 1 tane daha - oturur ağlarsın kurulan rüyalara ...
 • test edilip onaylanmış ilişki çeşididir.on numara bir uyum söz konusudur.aman sabahlar olmasındır.
 • üç buçuk senedir yaşadığım, çok güzel bir çocuk sahibi olduğum, aman nazar değmesin dediğim ilişkidir.
 • ben hayatımda böyle güzel bir şey görmedim. zıt kutupların birleşimi resmen.

  hasiktir ordan!