• çok çok zordur, çok uğraş, çok büyük sabır, çok büyük özveri gerektirir. bazen çok ümit vericidir, anlaşıldığında çok keyiflidir ama hiçbir tartışma iki burcun da tutucu yanlarından dolayı ve olaylara farklı bakış açılarından dolayı çözülemez, o zaman da sorunlar büyüdükçe büyür. iki tarafın da alttan almayı bilmesi, sakin olabilmesi, çocukluğu bırakması ve sorun çözüldükten sonra devam edebilme erdemini gösterebilmesi lazımdır. boğa yavaş ve güvenlik düşkünü olduğu için, aslan da kibirli ve heyheyli olduğu için bu erdemi başta gösteremeyebilir ama öğrendikleri zaman samanlık seyran olur* *
 • iki tarafın da birbirini taşımasının gerekli olduğu ilişkidir. iki burcun da zor özelliklerinden dolayı çok çatışma çıkar. birbirlerinin beklentilerine cevap verebildikleri sürece sorunların üstesinden gelinebilir.
 • burçlar o kadar etkili, o kadar belirleyici bir şeydir ki ilişkilerin kaderini siz henüz yaşamadan önce belirler. yani neymiş, burcun kadar sevişceksin arkadaş! gidip karşındaki insanı tanımakla zaman kaybetmeye ne hacet, oturacaksın bir modern insan duruşunla iki saniye burcunu soracaksın, ya devam ya tamam.

  mesela ben bir gün gittim ve bu ilişkiyi sordum. işte yaptığım çıkarımlar;

  1)aslan burcu erkeğinin pipisi çok büyük olur; böyle heybetli, dev gibi bir şeydir.
  2)boğa burcu kadın, mutfakta ahçı, sokakta hanımefendi, yatakta orospudur.
  3)aslan burcu erkek; kadını kavga etmek istediğinde sinmez. o kadına istediği kavgayı verir.
  4)boğa burcu kadın, asla gereksiz komplekslere girmez. erkeğini üzmez.

  falan filan... evet hepsini yazmamalıyım.

  her neyse efendim bu ilişkiler kitabına göre işler. alacaksın ilişki kullanma kılavuzu'ndan boğa-aslan bölümünü eline, yaşayacaksın tıngır mıngır. böyle hayat mı yaşanır lan?!

  not: dombili taocuyum.
 • bu ilişkide çift kendilerine uyumlu bir hayat yaratabilir. ikisi de hayatın güzelliklerinden, lüks zevklerden, rahatlıktan hoşlanır. her ikisi de birbirine karşı sahiplenici ve sadık olacaktır, üçüncü bir insanın ilişkilerini etkilemesine tahammül etmezler. boğa burcu ilişkide güvenlik isterken, aslan burcu kendine ilgi, iltifat, takdir ve saygı bekler. bu ihtiyaçlarınızı karşılıklı karşıladıkça bu ilişkiyi yürütebilirler.

  boğa burçları güzelliklerden, hoş mekanlardan, yakın arkadaşlıklardan zevk alır. en çok sevdikleri uğraşlar arasında arkadaşlarını evinde ağırlamak gelir. onlar her şeyde olduğu gibi ilişkilerde de kalıcılıktan hoşlanır, ilişkileri uzun ömürlüdür. uzun yıllardır tanıdığı kişinin kendine verdiği rahatlığı başka bir şeye değişmek istemez. boğa burçları iyi birer aşıktır, partnerine nasıl davranması gerektiğini bilir. onların kendini iyi hissetmesi için ne gerekiyorsa yapmaktan çekinmez ve bu konuyu da aceleye getirmez.

  öte yandan sosyal olmayan bir aslan burcu zümrüdü anka kuşundan daha nadirdir diyebiliriz çünkü aslan burçlarının etrafında onların muhteşem kişiliklerine ve başarılarına şahit olacak bir grupları devamlı etraflarında olmalıdır. yeni kıyafetleriyle nasıl da güzel olduklarını, spor yaparken kuvvetlerini, şarkı söylerken seslerini, plan yaparken akıllarını diğer insanlar takdir etmezse bu bin bir türlü aktivitenin içine girmenin bir nedeni yoktur. aşık olduklarında bile partnerlerini, sayısı milyonları aşan yakın arkadaşlarına, göstermek adına o aktiviteden bu aktiviteye sürükleyebilirler.

  yeni arkadaşlar edinmekten hoşlanırlar ancak onlarla bir geçmiş paylaşan insanların rahatlığını da pek bir şeye değişmezler. yeni bir güzellik dikkatlerini dağıtsa da, gerçek bir ilişkide yılların paylaşımını ve hatırasını kolay kolay bir kenara atamazlar. onlar için en iyisi kendilerini tamamlayacak bir partnerdir. ortak paylaşımlar onlar için çok önemlidir ama karşıdakinden etkilenme listesinin başında güzellik gelir, kendi görüntüleri kadar yanındakinin görüntüsü de önemlidir çünkü sosyalleştiklerinde kollarında arkadaşlarının beğenisini kazanacak biri olmalıdır.

  kaynak. (bkz: elle)
 • en iyi aslan terbiyecileri boğa burcu mensubu
  12 burcun en dişisi venüs kadınından çıkar.
  dolayısıyla ilişkiden başka bir şey,
  kamçıyla başlayıp evcilleşmeye giden bir yolculuktur aralarındaki...
 • aslan erkeği birlikte olduğu boğa kadınına hayransa ve saygı duyuyorsa kendiliğinden yürüyecek bir ilişkidir.
  boğa kadınının estetik, güzelliği kendiliğinden keşfeden, zevkli, evcimen ve kucaklayan yapısı aslan erkeğini mest edeceğinden, gücünü ve otoritesini bu konfora gönüllü olarak kurban edecektir.
  gücü kendisine karşı kullanılmadığı sürece seven boğa kadını da kendi sadeliği içinde, aslan erkeğinin şatafatına basitliğe varmaması koşuluyla katlanabilir.
  valla açıkçası sevmenin yetmeyeceği bir ilişkidir bu, iki tarafın da kuvvetli beğenmesi gerekir birbirini, bu koşulla çok uyumlu yürür.
 • iki sabit inatçı ve kişiliğinden ödün vermeyen burç karşı karşıya. bu ilişkiden ne beklediğinizi çok iyi sorgulamanız gerekiyor. aradığınız aşk mı? dostluk mu? eğer isterseniz her ikisi de mükemmel olacaktır. ikiniz de inatlaşmayı seviyorsunuz, ödün vermek tarzınız değil. fakat aranızdaki cinsel çekim, tüm kırgınlıkları ve tartışmaları eritecek kadar güçlü. birbirinize dokunduğunuz anda herşeyi unutur ve birbirinizin kollarına atılırsınız. yasak elmanın bu kadar güzel sunulduğu bir aşk sofrasından kim vazgeçebilir? savaşmadığınız günlerin tadını, en ateşli aşk geceleri ile geçireceğiniz bir ilişki için daha ne söylenebilir? duygu, romantizm, kıskançlık ve ömür boyu sürecek bir aşk sizi bekliyor. ne dersiniz? bizce herşeye değer.

  alıntı. (bkz: harper's bazaar)(bkz: filiz özkol)
 • bu iliski bogaza takilir.tukurup atamazsin,yutkunup yutamazsin.boyle bi yedi sene surer.sevgili olmamalarina ragmen denenen iliskiler daha baslamadan birbirleri yuzunden biter.sonuc vaay yine mi keder.