şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: lion king)* *
  • sağlam müzisyen, sağlam flütçü, saksofon için oy vermicem :) etüdleri boşlamamak lazım, bisiklete fazla heveslenmemek lazım diyor, ellere pansuman öneriyorum:)
  • o size ulaşmadan sizin ona asla ulaşamayacağınız kişi..
    eksikliği aşırı derecede hissedilen, çok ozlenen rampal paşa..
  • damdan düşer gibi geri donen, dünyalardan çok sevilen ve özlenen doan abi...
  • aradığım versiyonunu bir türlü bulamadığım dizi. benim izlediğim versiyon 90 lı yıllarda sabah kanal 7 de yayınlanan bir çizgi diziydi. başroldeki aslan herkesin bildigi aslan kralın aksine beyaz renkteydi. dizide hiç komedi unsuru yoktu. bir de bu aslanın yine beyaz renkte bir yavrusu vardı.

çocukluğumda en çok etkilendiğim çizgi dizilerden biridir. orjinal ismini bilen suserler beni yeşillendirsin.

edit: filminin adı jungle emperor leo. ancak dizisinin adını hala bulamadım.
  • her çocuğun izlemesi gereken efsane film
  • her çocuğun izlemesi gereken efsane filmlerden
  • (bkz: jeremy ırons)(bkz: elton john)(bkz: müzikal)
  • galatasaray spor kulübü'nün resmi youtube kanalında ve galatasaray tv'de yeni yayınlanmaya başlamış program. minik yaş grubu aslanlarla yapılan soru cevap şeklindeki sohbetleri içeriyor.

miniklerin futbola ve galatasaray'a olan bakışlarını anlamak için de güzel bir program olmuş.

şuraya da az önce izledigim bir videonun linkini bırakayım. aslında çocuklardan birinin söyledikleriyle alakalı bir komiklik yapmak istiyorum ama nihayetinde çocuk oldukları için gerek yok yazmaya. muhtemelen ne kast ettiğimi izlerken anlarsınız. *