şükela:  tümü | bugün
  • az once sözlükte gördüğüm video https://www.59saniye.com/…lani-tokatlayan-sempanze/

''ne dedin sen?'' deyip indiriyor.
  • çavuşu tokatlayan şempanzenin yanında güldürmez.
  • şempanze hayvanı, harbiden de bi âlem ya. tutar turistin gopro’sunu çalar, tutar köpeğin kuyruğuyla oynar, gider aslana osmanlıyı çakar. tam bi cingöz, tam bi fırıldak.
  • olay gerçekten güldürüyor insanı fakat bu soruyu soran bir ben miyim diye merak ediyorum; "ne tür bir ev lan burası?"

bkz: (şempanzem aslanımı tokatlıyor)
  • ulan üst üste yüz yirminciye izliyorum, gülmekten belki yarısını tam izleyemedim. hak ettiğinin altında ilgi gören bir video.
    ...ve hakkaten burası nasıl bir ev?
  • tokadı aşk etme şekline bakarak şempanzenin kız olduğunu kesinlikle söyleyebiliriz:))
    - ayyh ödümü patlattın be salak! der gibi vuruyor namıssız.
    hagaten orası ev mi, o gevrek gevrek gülen eleman kim amk?
  • (bkz: fenerbahçe)
  • videoyu kaydeden abi hayattadır umarım. aslana tokadı yapıştıran şempanze, sahibine de '' sen ne gülüyosun lan, bok mu var '' diye dizi gömer bence.

tekrarda fayda var, o nasıl ev öyle ?
  • biz hayvanları doğal ortamından kopartmışız; onlar de bir baktılar; kafeslerde arazideyken avladıkları hayvanlardan başka kimse yok. e yemek su meselesini de insan çözüyor... gel zaman git zaman aslan kardeşle maymun kardeş mecburen arkadaş olmuşlaaaar.
    hemen yüz göz olan hayvanın maymun olması, evrim hakkında en bilinen yanlış olan “insan maymundan geliyor” iddiasının bile doğru olabilme ihtimalini oluşturdu bende.

eli kolu durmayan piç arkadaş gibi tokatlıyor kaplanı, ısırıyor falan...

çok tanıdık...
  • bana pencereyi kapattırdı. gülmemden herkes uyanacak. aslanı uyandırdığı yetmiyor gibi bir de tokatlıyor. hem suçlu hem güçlü. o pat pat tokat sesi ne lan? ahahahaaa.