• tam olarak nasıl yapılırsa aslanlar gibi yapılmış sayılır önce o kısmını netleştirelim dediğim askerlik çeşidini icra etmiş yazarlara atfedilmeye çalışılan tanımlama şeysi.
  • piyade komando yedek subay olarak yaptım gurur duyuyorum.ilk açıklandığında yalan yok insan bir düşünüyor komandoyu görünce ama hayatımda ender sevdiğim mutlu olduğum anları yaşadım güzel dostlar anılar biriktirdik.
    371.döneme selam olsun
  • 1. jandarma sınır tabur komutanlığı hakkari şemdinli aktütün ve şırnak silopi olmak üzere 15 ay yapanlardanım. güzel duyguydu herkesin istesede göremeyeceği o sınır hatlarında olmak.

geriye baktığım zaman macera dolu bir askerlik geçmişim olduğu için iyi ki gitmişim diyorum.
  • (bkz: so what)
  • manisa kırkağaç acemi, bitlis ovakışla usta birlik. 2011 2012 2013 askerdim 3 sene gördüm askerde malum 4 tertip. 10 sene oldu hala rüyalarıma giriyor ara sıra, karakoldayım askerliğim bitmemiş ne zaman bitecek diye kara kara düşünüyorum rüyamda, nasıl bi etki ise.
  • kbrn okulu ve eğitim merkez konutanlığı konya
  • (bkz: hiphopotam)
  • 15 ay yaptim. akliniz varsa verin parasini bosuna zaman kaybetmeyin
  • ulan çoğunuz 15bin tl’lik askerlik yaptınız gelip parası adına bununla övünüyorsunuz. bedelli ya da değil beni ilgilendirmez. taksitle iphone alanlar gibisiniz. zamanında çoğunuz yalvar yakar buldu o parayı, laleler sizi...
  • balıkesir/sütlüce
    şehit abdurrahman turan kışlası
    43.mühimmat bölüğü 98/2 12 ay
hesabın var mı? giriş yap