şükela:  tümü | bugün soru sor
 • haber

  hayvanlara yapılan bu işkence artık son bulsun!

  bebek aslanlar, insanlar instagrama fotoğraf koyabilsin diye hiç uyutulmadan, dinlenmelerine izin verilmeden saatlerce fotoğraf çekimine maruz bırakılıyor!
  düşünsene bebeğin olmuş çok güzel diye her gün onlarca insan kucaktan kucağa yaklaşık 10 saat fotoğraf çekiliyor. uyku yok! dinlenme yok! yemek yok! ne var peki! daha çok para. daha çok zulüm! daha çok utanç!

  aslanpark
  tepki gösterebilirsiniz!
 • diyecek sözüm kalmadı artık. psikolojimi, ruhumu, umutlarımı, iyi niyetimi bitirdiniz. aslanın yeri orası mı? buna izin veren yetkililer utanmıyor mu gerçekten?

  tanım: vicdanın ve zekanın ne derece büyük erdemler olduğunu gösteren çirkinlik.
 • canlıları doğal yaşam ortamlarından ayırıp bunun üstünden para kazanan kim varsa allah belasını versin. siz 2 tane fotoğraf çekeceksiniz diye o hayvanlar oraya tıkılıp kalmış!!!
 • buranın bakicisiyla mi sahibiyle mi ne tartıştım geçenlerde internet üstünden. kendini vahşi yaşam uzmanı olarak tanıtan şahıs onlara çok iyi bakıldığını önyargılarıma hayran kaldığını bir şey bilmedigimi vs vs söyledi. arkadaşlar gitmeyin bir kişi bile şunu okusa kafi gitmeyin. geçen bir gönderi paylaştılar.dünyada sadece 20 tane kalan özel bir aslanı getirmişler buraya .bakın bu işleri bilmeye de gerek yok sen dünya üstünde kalan son 20 hayvandan birini bu işe yaramaz saçma sapan milletin resim çekilmek için iki beğeni için uğradığı yere getirirsen o hayvanın nesli tükenir. bu hayvanı alıp buraya getirme iznini nasıl aldılar onu da bilmiyorum .rehabilite edilir,koruma altına alınır ,gözetmenler kontrolünde neslinin devamı için belli bir yere konulur buna kimse bir şey demez ama o durumda bile herkes gelip kucağına alıp resim cektirmez ne kadar profesyonellikten uzak, avam ,kalitesiz bir yer olduğunu burdan anlayabilirsiniz.ama sorduğunuzda vahşi yaşam uzmanları bunlar ve koruyorlar bu hayvanları.biktik bu vicdansizlardan yeter artık umarım bu başlık hakettiği değeri görür herkes bilsin ve gitmesin bu halka açık zulüm hapishanesine .
 • buradan kazanacaklari paranin hayrini gormesinler temali bedduamla eslik ediyorum rezalate. nasil iclerine siniyor anlamak mumkun degil. gitmeyin.
 • bir an once kapatilmasini istedigim yer. gitmeyin cocuklarinizi da goturmeyin. umarim en kisa surede batarsiniz