şükela:  tümü | bugün soru sor
 • yazilarini ilk yeni yuzyilda gordugum ve kendisini tanima firsati buldugum sirin mi sirin bir gazeteci
 • son yazisiyla tepkileri uzerine alan bir gazeteci arkadasimizdir kendisi.
 • kendisinin nyu'dan politika masteri varmış. yazılarında belki klasik ankara gazeteciliğinin dışına çıkmak istiyor ama mansur foroutan'la ankara gündemini değerlendirmek ve yazmak kendisine pek hayır getirmez kanaatindeyim.
 • tv8 de fehmi koru nun karşısında iyi bir performans sergilemiş, güzelliğiyle de büyüleyen, güzel konuşan ve güzel yorumlar yapan kadın. sabah gazetesi ankara temsilciliği görevini hakediyor... amerikalı cumhuriyetçileri; ‘biz cumhuriyetçiyiz elbette dünya bizden nefret edecek, bu büyük devletlere duyulan psikolojik bir öfke.. kendimizi insanlara sevdirmemize gerek yok, nasıl olsa bizden nefret edecekler, tüm dünyayı mutlu etmek “aptal” demokratların işi’ diyerek gerçekçi bir şekilde analiz etmiştir...
 • sozluk yazari oldugundan süphelendigim kadin.
 • ankaraya gelmesine rağmen, "merkezi" ni zerre değiştirmemiş insan. amerika nın türkiye den taleplerini sanki kendisinin düşünüp ulaştığı çözümler gibi anlatması artık midemi bulandırıyor. ne dediğimizi anlaşılması için şu yazılara göz atmakta fayda var;

  http://www.sabah.com.tr/talu.html

  http://www.sabah.com.tr/aydintasbas.html

  sen çok yaşa umur talu. sen çok yaşa.
 • yanında, ertuğrul özkök bile taliban direnişçisi, el kaide militanı gibi kalır
 • refah partisi donemi hakkında ustunkoru birkac bilgi dısnda hicbir elle tutulur icerigi olmayan, uzun bir kose yazısı formatında yazdıgı makaleyi her ne hikmetse merip middle east report'ta yayınlatmıstır. akademik alemlere olan, zaten kus kadar kalmıs inancımın kokune kibrit suyunu bugun de bu kadın dokmustur.
 • o artik evli

  sabah gazetesi ankara temsilcisi aslı aydıntaşbaş, beykoz çubuklu 29'da gerçekleştirilen düğünde hayatını işadamı ekin alptekin ile birleştirdi. düğüne medya, siyaset ve iş dünyasından 400 davetli katıldı. davetliler arasında; sabah gazetesi medya grup başkanı yavuz onursal, genel yayın yönetmeni ergun babahan ile eşi sunay babahan, genel yayın yönetmen yardımcısı doğan satmış ile eşi burçin satmış, yayın koordinatörü şule talu, karikatürist salih memecan, milliyet gazetesi genel yayın yönetmeni sedat ergin, gazeteci leyla umar ve fener rum patriği bartholomeos gibi isimler yer aldı.

  alkişlarla imza atti
  aydıntaşbaş ve alptekin, nikah masasına bir ışık şovu eşliğinde geldi. havuz başında bekleyen davetlilerin alkışları arasında yürüyen çiftin mutlulukları gözlerinden okunuyordu. alkışlar arasında nikah masasına gelen aydıntaşbaş ile alptekin'in nikah şahitliğini enerji ve tabii kaynaklar bakanı hilmi güler ile ak parti sakarya milletvekili şaban dişli yaptı. çiftin nikahının kıyılmasıyla birlikte havai fişek gösterileri yapıldı.

  kaynak: sabah
  http://arsiv.sabah.com.tr/…06c878711b2a2ea9453.html
 • sistemin yarattığı gazeteci* zamanı geldiğinde aynı sistem yok edecektir netekim.