• yeni nesil ozge ozpirincci.
  • (bkz: açmayın bebeler)

kızcağız tatlı ama bildiğin çocuk ya lan bu?
  • oyunculuk nedir ne değildir üzerine ahkam kesip konuşamam fakat her gün bir şeyler izleyen birisi olarak kendimi bu yorumu yapmakta haklı görüyorum; berbat bir oyuncu. sanırım oyuncu demek başka oyunculara ve sinemaya gönül vermiş insanlara hakaret gidi algılanabilir fakat bir şekilde kamera karşısında olduğu ve çekilen görüntülerin ulusal televizyonlarda yayınlanmasından dolayı başka terim bulamadım.

https://www.youtube.com/watch?v=iygsbmcfviw

bu nasıl bir şeydir ya. bu ülkede bir sürü gerçekten mesleğinin hakkını verebilecek oyuncu varken bu kızı oynatmak nedir ya.

demek ki bu kızın olayı 6 saniyeymiş. fazlası zararmış. her 6 saniye video çekeni alıp kamera karşına koymamak gerekiyormuş.
  • (bkz: wonderkid)
  • tatlı ama şımarık kız. büyüyünce geçer.
  • okulda çektikleri vine'da siyah ojeli ve eyeliner'lı olan kız.
    liseler bayağı aşmış resmen önünü alamamışlar.
  • youtube'da denk gelince birkaç videosuna baktım da milletteki neşeye şahit olup "biz yaşlanmış, bitmişiz amk" dememe neden olan kız. bu saçma salak işlerle uğraşan adam yaşlanmaz arkadaş, genç kalır. insan neşeli olunca güzel ve yakışıklı oluyor ellaaam! bizim içimiz geçmiş, gözümüzde gözlük, belimizde ağrı. vay anasını.
  • bu kadar yeteneksiz biri neden devamlı dizilerde oynuyor anlamak güç torpil sistemi turkiye'de her yere işlemiş belli ki
  • bu tip kızların isteyip de dikkatini çekemeyeceği yığınla erkek vardır efendim. yettiniz be. bi çıkın şu fanuslarınızdan be. bi camı açın ter ve döl kokusu bi çıksın odanızdan be. yahu nerde yaşıyorsunuz anlamıyorum ki abarta abarta bir hal oldunuz? dışarı az çıkın kendisinden yığınla güzel tonla kız var yahu? zati kız güzelden ziyade tatlı kategorisine giriyor o da yüzündeki çocuksu ifadeden geliyor. o da ekran yüzü olmak için çok sıradan kalıyor.
    not:verse sikmez misinle gelmeyin tarumar ederim.
  • yine youtube’da jet sosyete izliyordum ki aman allahım... bir insan evladı bu kadar kötü oynayamaz ya. lise müsameresi falan denmiş ne lisesi arkadaşım bizim tiyatro kulübünde millet ne biçim oynuyordu. o yeteneğin onda biri bile bu kızda yok.

her sahnede gülüyor buna bir çare yok mu?? sette biri bu kıza laf söylese, uyarıp modunu düşürse gülmez belki neden yapmıyorlar anlamıyorum. ben bilgisayar başında çıldırıyorum. bu bölümde sanki geçen bölümlere göre biraz daha fazla sahnesi vardı yapmayın ya. bari bu kız bu işten para kazanmasın bari bu yani. hande erçel’e vb. yeteneksiz diyen ben vallahi de billahi de pişman oldum. sektördeki bütün yeteneksizleri kurtarmak için gelmiş kız adeta sanki gökten inmiş melek. böylesi yoktu gerçekten bu kadarı da yoktu.

(bkz: nasıl sinir hastası oldum)
hesabın var mı? giriş yap