şükela:  tümü | bugün
  • her şeyin bir reklam olabileceğini düşündüren paylaşımdır.

instagram

evrencan gündüz de fırsatı kaçırmamış.

djdjd
  • akıyo bu akşam
  • 2020'de de değişen pek birşey yok..
  • yahu neden şu kızla ilgili ha bire sol frame'e başlık yükseltip duruyorsunuz. bir sansasyon oldu, kimisi destekledi kimisi kendisi en masummuş gibi ahlak bekçiliği oynadı. e ama yeter artık, bitti gitti yahu.

ben aslı'yı vine zamanlarından beri takip ediyorum. hem sanata olan becerisi, hem sempatik videoları ile kendisini başarılı buluyorum. bana kalırsa başlığı altındaki yazarların %70'inden daha azimli bir insandır. bazılarınız oyunculuğunu beğenmeyebilir, o da sizin tercihiniz. çok istiyorsanız oradan eleştirin.

iyi kalbini, kötü niyetini bilemem. siz de bilemezsiniz. ne oyunculuğuyla bilebilirsiniz ne de izinsizce yayınlanan fotoğraflarıyla bilebilirsiniz. o yüzden artık ahlak bekçiliğiniz baydı. eğer pr ise, susun prim vermeyin. eğer pr değil ise de susun böyle bir talihsizliği yaşayana bir de siz acı vermeyin. asıl kötü kalpli kim buradan çok net görünüyor da siz masumu oynuyorsunuz. ne istiyorsunuz yani kız hayatına devam etmeyecek mi? canına mı kıysın bu mı istediğiniz? dünya dönüyor, elbet en güzel şeyler gibi en kötü şeyler de geçip gidecek. siz kendinizden başka kimse sorunlarını aşamasın istiyorsunuz. ne kadar kötü kalpleriniz.
  • çok güzel bir hatundur. her türlü desteğimi almıştır.
  • bilerek kendi fotoğraflarını afişe etti diyenlere malzeme vermiştir. ki rant için yapmayacağınız şey olmadığından şaşırmadığım durumdur. (bkz: sıla)
  • allah çarşısına pazar versin dedirten başlık.artık sıkmaya başladı sanki bu ablanın başlıkları.
  • allah'ım bugün o gün demek.

aslı bekiroğlu kim mk