• mavi yeşil light reklamlarında oynayan basenli güzel.
  • bir kaç saat önce bağdat caddesindeki binlerce starbucks'tan* birinde görerek bir kez daha dibimin düştüğü melek..ünlü birini görünce heyecandan beyin mıncıklaması geçiren bir insan değilim, işim gereği her gün binlerce ünlüyle karşılaşıyorum gerçi işsizim ama olsun, neyse konuyu dağatmayalım, ben ki ünlüler karşısında soğukkanlılığımı koruyan, cool tavırlarımla ünlüleri komplekse sokan karbonat erol, bu güzellik tanrıçası karşısında çaresiz kaldım.. istersen caramel frappuccinolarımıza bizde devam edelim kavunum veya beraber bir mistik yiyelim mi tante tombulum dilimin ucuna kadar geldi fakat cesaretsizliğimin kurbanı oldum..yolu sevgiden geçen herkes bir gün görüşür bunu sende biliyorsun ahu dudum..

not:çok sigara içiyorsun bebek poposu suratlım yazık etme kendine, ayrıca kriz seni de vurdu herhalde masada bir tek sende winston vardı gözden kaçırdım zannetme..

not 2:karşı masadaki sumo güreşçisi burayı okuyorsan topsun olm, öküz sensin tren de sana girsin..

not 3:çocuğumuzun bile adını buldum ben aslıcım haberin olsun öptüm kib bye ok..
  • beren saat ile şahan gökbakar arasındaki aşk muhabbetini öğrenen bazı sözlük yazarı arkadaşlar şahan'dan sonra beren saat'e açıkça yazabileceklerini, artık o güvene kavuştuklarını söylemişlerdi.

bugünkü haberlerden sonra artık ben de rahatça, hatta çok da tınlamayarak, aslı hanım'a yazabilirim.
    http://imgkelebek.hurriyet.com.tr/…sevgİlİsİ\01.jpg - sevgilisiymiş

noluyoruz lan? biz de kendimizi çirkin diye yaftalamaya devam edelim. yok ama, bundan sonra ben de yazıcam bu hatuna. güzel şeyler yazıcam hatta. ne de olsa sözlük yazarıyım. yazarım!!!
  • minnak bir kız çocuğu gibi. utanırsa ya da sana şirinlik yapmanı isterse kafasını bir yana eğip gülümser tatlı olduğunu bile bile. sinirlendiğinde de hakkını arar, cadılığını yapar. micro dalgada tüketilecek yiyeceklere bayılır. marshmallow bayağı sever. popusunun biraz büyük olduğunu dert etmemesi için önce yüzünün gözünün, güzelliğini tam olarak anlaması gerekir.
  • gerçekten de çok güzel bir kadın*. farklı ve doğal bir güzelliği var. verdiği röportajlardan, katıldığı programlardaki hal ve tavırlarından oldukça aklı başında olduğu da belli. neden ikinci planda kalıyor bilmiyorum ama bu hatun varken o paytak ve mızmız pelin karahan'ın esamesi bile okunmaz.
  • 17 ekim 2009 beşiktaş kasımpaşaspor maçı için kabataşa geçerken motorda yanımda oturan güzel kız.
    kapıdan girerken kuzenime (bkz: garlic) ya bu kız coooook tatlı kuzen yaaaaa dememle yanımıza oturması bir olmuştur.
    televizyonda olduğundan çok daha güzel ve tatlı.
    hayır maçtan da bişey anlayamadım.
  • kizcagizin basina gelen en iyi seylerden biri oynadigi dizideki karakterin ingilizce konusmasi gerekecek bir role denk gelmesi oldu, yoksa nereden bilip de hayran kalacakti insanlar. gercekten oyle boyle guzel ve iyi konusmuyor dili.

gulben ergen'in kaybolan cocugu bir de bence, bu kadar benzeyebilir ancak. cok cok guzel bir insan, masallah bile derim, o derece.
  • ingilizce konuştuğu sahnelerde dizi, kavak yelleri olmaktan çıkıp bir hollyoaks'a dönüşüyor adeta. bence yapımcılar bu ablamıza bi güzellik yapsın ve o ingiliz elemanı diziden çıkartmasın. o konuşsun, biz dinleyelim.

özcan deniz ingilizcesinden sonra insana gurur veriyor lan?! bir türk böyle güzel konuşsun bir başka dili. heyret!

not: biliyoz heralde orada doğup büyümüş hatun. ona bakarsan mahmut tuncer de istanbul'da büyümüş sayılır? o türkçeyle hem de.
  • en fazla akrep nalan kadar karizmatik olan vasat oyuncu. birkaç sene içerisinde büyük ihtimalle klişe müzik kliplerinin aranan oyuncusu olur.
hesabın var mı? giriş yap