• (bkz: zeynep erkan)
  • bayaa bayaa tekduze ve yeteneksiz.
  • guldur guldur show'da izliyorum su an.
    gozlerim kaniyor.
    bunu oyuncu yapana en derin saygilarimi gonderiyorum.
    twitterdan vinedan oyuncu mu cikar aq?
    bu kizi unlu edenin de hayrani olanin da...
  • kısa videoları güzel, oyunculuğu berbat olan kadın.

tavsiyem: lütfen abartılı oynama. yetenekli olduğunu biliyorum ama böyle ne bileyim coşma yani. bir çizgin olmalı.

güldür güldür ekibinde 1 sen batıyorsun gözüme bir de hamza. hamza da böyle abartılı hareketler yapıyor. bunun senaryo ile falan da alakası yok.

mesela aynı iticiliği özge borakta da yaşıyordum şükür gönderdiler onu.
  • ankara'ya özgü tiki kızları hiç kimse kendisi kadar çok gözlemlememiştir galiba. bire bir aynısını yapıyor. boğazda çatallanan ses, o şımarık konuşma falan süper detaylar. bence en sağlam tiplemesi olan bu tiki kızı çok boşladı bu aralar.
  • ınanilmaz itici olan medyanin bize dayata dayata zorlamasiyla populer olan sevimsiz
  • güldür güldür skeçlerinde hala eğreti duran, abartılı ağız mimikleriyle itici olan oyuncu. bi de böyle aşırı öz güvenli tavrı itici kılıyor kendisini. irite olmuş gibi görünüyorum.
  • ağzını kocaman açarak fazla fazla oynayan ve bize çokomikız diye yedirilmeye çalışılan bir tip.
  • tıpkı eski sevgilim. ağız, burun, gözler aynı. bu kadar mı olur; oluyormuş be yea. acaba aslı inandık da hemşinli midir, bir akrabalık bir şeylik var mıdır acaba diye düşünmeden edemiyorum.

tabii ben kendisini yeni keşfettim, vallahi televizyon izlemiyorum, lanet olsun, keşke daha önce keşfedip özlem giderseymişim. neyse, hala gülüyorum. hoşuma gitti. komik kadın ve de güzel vesselam. burada yazılan çemkirmeleri dikkate almayın.
  • instagram’da önerilen profiller arasında karşıma çıkan, gayet komik, yetenekli ve bizden biri gibi görünen hanımcağzımızdır.

merak edip yukarıdaki birkaç entry’e göz atayım dedim. klasik hayattan zevk alamayan, iç çirkinliği muhtemelen yüzüne vurmuş, ruh emici suser’lar tarafından da yerin dibine gömülmüş.

ha salağın biri de sadece itici tikky kızı oynar çünkü kendisi de öyle demiş. ulan sen ne karaktersiz bi adamsın be.
hesabın var mı? giriş yap