• maasla calisan bir isci olmasina ragmen (kurumsal virt cirt temsilcisi olunca isciligin ortadan kalkmiyor) "ben dovizle kira oduyorum" , "ben karimin yuzde bilmem kacini sektore veriyorum" , sanki uzaya adam gonderecek gibi "ben de seyirciyi filmsiz birakmayacagim" vs. diye konusan kisi.

sekerim mars'in sahibi sen degilsin. hicbir seyi de sen dagitmiyorsun. kendini fazla ozdeslestirme patronlarinla, cem yilmaz bastiriyor yarin seni kapinin onune koyabilirler. sonra "aaa ama ben efendim savundum vs. vs." demek zorunda kalabilirsin.*
  • cem yilmaz filmini çekerse biz de yeni cem yılmazlar buluruz sözüyle tavan arasinda kenevir yetiştirir gibi cem yilmaz yetişirdigini düşündüren laz fikrasi gibi kadin.
  • linkedin profilinden görüldüğü üzere, sadece 8 aydır sinema sektöründe çalışan insan. buna rağmen cengiz semercioğlu'na verdiği röportajda yıllarını hatta ömürlerini sinemaya vermiş insanlara itafen, film çekmezlerse çekeni bulacağız cümlesini kurabilecek bir insan.

sen kimsin amk.
  • bize film öncesi 25 dakika reklam izleten kişi buymuş.

laflarım boşa gidiyor sanıyordum, artık kulak çınlamalarına bir anlam verebilir.
  • cengiz semercioğlu ile yaptığı röportajda küstahlığın kitabını yazan şahsiyet. cengiz bile masum kaldı bu kadının yanında. ben röportajı okurken sinirlendim. herşeye "ben, ben ben!!!" al hepsi senin olsun aslı!

şöyle de linkedin hesabı bulunmakta.
  • küstah birisi.
  • sanat toplum için midir sanat sanat için midir sorusuna sanatın para için olduğunu haykıran kişidir.
    mars grubun para kazanması için yapımcıları hiçe sayabileceğini, sanatın bir yetenek işi değil, pazarlama sonucu değer kazandığını ifade etmiştir. bu sayede en içi işi bile mısırın yanında pazarlayabileceğini sanmaktadır.

en kısa zamanda gereken cevabı gişede alır umarım.
  • avukattır. avukat olduğu için kore ile sağlam sözleşmesi vardır. o yüzden kovmazlar bunu. bir de sorsan şirketin haklarını koruyor ama bildiğin iletişimden anlamıyor. konuşmaması gereken insan grubunda. yarardan çok zarar sağlar.
  • henuz 7 aydir calistigi firmayi sahiplenisi beni gercekten insanlik adina utandirmistir. (linkedn profilinde ise mayis 2018 de basladigi yaziyor)
    roportajda “ben eger su fiyattan misir satiyorsam” ya da “ben bilmem ne yapiyorsam” seklinde sirketinden birinci tekil sahis olarak bahsetmesi... sen kimsin asli? mars entertainment in vucut bulmus hali misin?
  • oglen roportaji okuyup da google da kimmis bu kadin diye arattigimda hic bir sonuc cikmadi karsima dogru duzgun, sonradan ortalik cosmus.

bu kadinin sadece cem yilmaz degil, tum
    roportaj boyunca, kurdugu her cumle kibir dolu ve okudukca rahatsiz oldum. kore’deki yoneticileri su roportaji okuyunca deliye donmuslerdir diye dusundum.

ben konuyla ilgili taraf degildim, hatta yapimcilarin da ac gozlu oldugunu dusunuyordum, ancak bu roportaji okuyunca, tanik oldugum kibir, beni yapimcilardan yana olmam gerektirdigini hissettirdi.

son 4-5 aydir sinemaya hic gitmiyorum, bilet fiyatlari politikalarindan dolayi. muslum, bold pilot ve ata demirer’in filmine gitmek istedigim filmlerdi ancak istanbul’daki fahis bilet fiyatlarindan dolayi, bu keyfimi daha sonra digital platformlarda kiralamaya sunulunca yasamaya karar verdim.

sonucta, kibirli aciklamalariyla, sirketinin altini oydu, yakinda kendisine yol gozukur diye dusunuyorum.
hesabın var mı? giriş yap