şükela:  tümü | bugün
  • edit: ekşi'ye cevap videosundan az önce haberim oldu, izledim ve gördüm ki aşağıda yazdıklarımın hepsi -> check. :/
    ekşide yazarlık pratiği olan herkesin 5-10 dk'da gireceği bir entry için 'paragraf paragraf yazılmış işiniz yok mu' derken 11 dk'lık çift kameralı video çekmek (video 11 dk, çekim montaj 5 saat), takmıyorum dansları ederken herkesin gördüğü gerginliği, en fenası da hakkında sayfalarca yazılmış isimlerin umrunda değilken bu kadar yaygaranın hepi topu 7 adet entry için olması :/ devam edemiycem.
    velhasıl bu video kendisi için metin hara'nın adriana röportajı kadar büyük bir imaj depremi olmuş, kimse de uyarmamış yapma etme diye. ne diyelim geçmiş olsun.

...
    instagram keşfette çok sık karşıma çıkan ve 200 bine yakın takipçisi olmasıyla bu kadın kim, bilmediğim bir dizide falan mı oynuyo diye bakınmamla aşk-ı memnu'dan hatırladığım oyuncu ilker kızmaz'ın eşi olduğunu öğrendiğim 'youtuber'.

izlediğim ilk videosunda (çocuk sahibi olmadan önce yapmanız gereken 10 şey) monitörden taşan abartıdan rahatsız olup ortalarda kapattım, ikincisinin (soru-cevap ilker kızmaz) zorlayarak sonuna kadar geldim. aslında iyi birine benziyor ama videolarındaki 'çok komiğim çok enerjiğim, taklitler yaparak konuşuyorum, arada deliriyorum' tarzından çok yoruldum. arada köylü şivesiyle konuşmalar hobaaaa modu dansa bağlamalar.. direkt idil tatari'nin güler yüzlü, sakin ve kaliteli videolarıyla kendime geldim. şımarık küçük kız hareketlerini 30'ların ortalarında bir insanda görmek, özellikle kız babası olmak seni korkutuyor mu ve doğurunca bana ne hediye alacaksın sorularındaki 5 yaşında kız tonlamaları o kadar rahatsız edici ki, beğeneni muhakkak vardır ama ben almayayım. 'ilker beybi bey'ler, 90'lar reality show'larından fırlamış dev anons sunuşları, büyük hareketler-mimiklerle dikkat çekmeye çalışan 14 yaş hareketleri..

hani sakin yapıda insanların ciddi bir şey anlatıyormuşçasına araya sıkıştırdıkları esprilere daha çok yarılırsınız, ama 'bakın ben şimdi komik bir şey anlatıyorum, zeki ve komik bir insanım ben' abartısında ses tonu ve mimiklerle konuşan insanlar öfff dedirtir ya, aynen öyle bir tarzı var. ama acun'un eski karısı veya ortanca kızı için bile fan sayfası açılan, az ünlüleri geçtim ünlümsülere bile yaranmaya çalışan kitlelerin olduğu sosyal medya dünyasında tabii ki kendisine de yer var.
  • her gördüğümde allah çirkin şansı versin dediğim hatun . o tiple ilkeri nasıl tavlamışsa artık .
  • benim de sürekli kesfetimde çıkan ve her gördüğümde,

ilker bunda bizim göremediğimiz ne görüyor? diye kendime gereksiz sorular sormama neden olan kadin.

seviyorlar işte nedensiz.
  • eşim izletiyordu. hamileyken daha bi tatlıydı sanki videolarda. instagram videoalrını izletti cıks... bayıyo artık
  • doğurunca uzman kesilen familyadan bu da.

koltuklarını isteyen takipçisini ifşa edip 'peki biz nerde oturucaaaazz' diye espri kasan, fazla kilonuz yok diyene 'ne biliyorsun tartıya mı çıkardın beniiiğ' diyerek şirinlik + laf sokma kaygısında olan bir hatun.

ilker onda ne bulur bulmaz onu bilemem de ben kendisini epey itici buluyorum.
  • şu kızı bir ben mi aşırı itici buluyorum derken yalnız olmadığımı görmek çok mutlu etti. bunun kocasının eski sevgilisi de beren saat yani. başka şeyler de yazmıştım da sildim. nefret suçu çünkü.
  • en son sözlükte kendine yapılan yorumları okuyup cevap verdiği bir video paylaşan, hala ne iş yaptığını tam olarak bilemediğim, çoğu kişinin ilker kızmazın eşi sıfatıyla tanıdığı hatun kişi.
    malum video tam da burda.
  • ya böyle önce enerjisini aşırı tatlı bulmuştum ama sanki artık baydı. bi de şimdi ekşi sözlükteki kötü yorumları yorumladığı video çekmiş.daha da itici buldum evet. valla kıskandığım için değil.
  • çift çizgiyle tanıdığım, hamileliğine, doğumuna, bebişinin büyümesine tanık olduğum kişi. çift çizgiyi de evli veya hamile olmadığım halde severek izlemiştim. galiba muhabbeti sarıyor hatunun. geçen rüyamda ben naz'a bakarken onlar da ilker kızmaz ile yemeğe çıkıyorlardı. sosyal medya garip bir şey, hiç tanımadığın insanların çocuklarını yeğenin gibi hissettiyor.

malum videoya gelince.. beybi doğallığını, muhabbetini ve naziko'nu çok seviyoruz. çift çizgide ilk videonu izlediğimde düşünmüştüm, kocası tarafından koşulsuz sevilen bir kadının mutluluğu ve özgüveni var sende. allah bozmasın. :)
  • tanıyıp tanıyabileceğiniz en enerjik, modu yüksek insanlardan biridir. ortama girdiği an hissedersiniz, somut bi şekilde bi enerji patlaması yaşanır.

emzik tutmadan biberon kapağına o kadar delirtiyorlar ki kızı haklı isyanlarda bulunuyor ara ara. yallah kendiniz yapın en doğrusunu rahat bırakın aslıcığımı.

çok takipçili herkesi "ne iş yapar bilmem" diye yaftalayıp çok bilenler üşüşmüş yine. merak etmeyin hepinizden çok çalışkan ve üreticidir.