şükela:  tümü | bugün
 • edit: ekşi'ye cevap videosunu izledim ve gördüm ki aşağıda yazdıklarımın hepsi -> check :/
  hepi topu 7 entry için çift kameralı montajlı kurgulu video çekmek, gergin danslar.. sevgili aslı, özgüven yetişkin bir insanda 'aşşşırı' hareketler 96 model çılgın bediş tavırları değil burdaki birkaç entrye verilen anormal tepkinin tam tersidir. keşfet sebebiyle kanalını açıp ancak 1,5 videonu 'izleyebilip' yorumlamışım. şokopop'tan billur saatçi'ye buse terim'e birçok isimde uzunlu kısalı yorumlarım var, ekşi'nin amacı bu. burası en absürd konularda bile olumlu olumsuz laklak ettiğimiz bir mecra işte. maksat bazen görüş paylaşmak, bazen boş zaman doldurmak.. olayı 'ay beni nasıl da kafanıza takmışsınız'a çarpıtmalar falan ahahadjkfs

  umursamıyorum demeye çalışırken bu kadar büyütüp kendi kalene röveşatayla gol atmana ne gerek vardı 'beybi'? kimse de uyarmamış yapma etme diye, izlerken başkası adına utanma hissini derinden yaşadım, ne diyelim geçmiş olsun.
  ...

  instagram keşfette çok sık karşıma çıkan ve 200 bine yakın takipçisiyle bu kadın kim, bilmediğim bir dizide falan mı oynuyo diye bakınmamla aşk-ı memnu'dan hatırladığım oyuncu ilker kızmaz'ın eşi olduğunu öğrendiğim 'youtuber'.

  izlediğim ilk videosunda (çocuk sahibi olmadan önce yapmanız gereken 10 şey) monitörden taşan abartıdan rahatsız olup ortalarda kapattım, ikincisinin (soru-cevap ilker kızmaz) zorlayarak sonuna kadar geldim. aslında iyi birine benziyor ama videolarındaki 'çok komiğim çok enerjiğim, taklitler yaparak konuşuyorum, arada deliriyorum' tarzından çok yoruldum. köylü şivesiyle konuşmalar hobaaaa modu dansa bağlamalar.. direkt idil tatari'nin güler yüzlü, sakin ve kaliteli videolarıyla kendime geldim. şımarık küçük kız hareketlerini 30'ların ortalarında bir insanda görmek, özellikle kız babası olmak seni korkutuyor mu ve doğurunca bana ne hediye alacaksın sorularındaki 5 yaşında kız tonlamaları o kadar rahatsız edici ki, beğeneni muhakkak vardır ama ben almayayım. 'ilker beybi bey'ler, 90'lar reality show'larından fırlamış dev anons sunuşları, büyük hareketler-mimiklerle dikkat çekmeye çalışan 14 yaş hareketleri..

  hani sakin yapıda insanların ciddi bir şey anlatıyormuşçasına araya sıkıştırdıkları esprilere daha çok yarılırsınız, ama 'bakın ben şimdi komik bir şey anlatıyorum, zeki ve komik bir insanım ben, herkes bana bakıyo mu huuu' abartısında ses tonu ve mimiklerle konuşan insanlar öfff dedirtir ya, aynen öyle bir tarzı var. ama acun'un ortanca kızı için bile fan sayfası açılan, az ünlüleri geçtim ünlümsülere bile yaranmaya çalışan kitlelerin olduğu sosyal medya dünyasında tabii ki kendisine de yer var.
 • her gördüğümde allah çirkin şansı versin dediğim hatun . o tiple ilkeri nasıl tavlamışsa artık .
 • benim de sürekli kesfetimde çıkan ve her gördüğümde,

  ilker bunda bizim göremediğimiz ne görüyor? diye kendime gereksiz sorular sormama neden olan kadin.

  seviyorlar işte nedensiz.
 • eşim izletiyordu. hamileyken daha bi tatlıydı sanki videolarda. instagram videoalrını izletti cıks... bayıyo artık
 • doğurunca uzman kesilen familyadan bu da.

  koltuklarını isteyen takipçisini ifşa edip 'peki biz nerde oturucaaaazz' diye espri kasan, fazla kilonuz yok diyene 'ne biliyorsun tartıya mı çıkardın beniiiğ' diyerek şirinlik + laf sokma kaygısında olan bir hatun.

  ilker onda ne bulur bulmaz onu bilemem de ben kendisini epey itici buluyorum.
 • şu kızı bir ben mi aşırı itici buluyorum derken yalnız olmadığımı görmek çok mutlu etti. bunun kocasının eski sevgilisi de beren saat yani. başka şeyler de yazmıştım da sildim. nefret suçu çünkü.
 • "çok şükür bir ben değilmişim irrite olan" dediğim kadındır.
  yahu etrafımda hangi arkadaşıma söylesem gözlerini devirip "saçmalamaa çok tatlı kadın yaaa" tepkisi veriyorlar istisnasız.
  arkadaşım itici kadın işte alala bak tek ben değilim yani.
  "lan acaba kadını mı kıskanıyorum?" diye düşünmeye başladım o derece gıcığım niyeyse.
 • en son sözlükte kendine yapılan yorumları okuyup cevap verdiği bir video paylaşan, hala ne iş yaptığını tam olarak bilemediğim, çoğu kişinin ilker kızmazın eşi sıfatıyla tanıdığı hatun kişi.
  malum video tam da burda.
 • ya böyle önce enerjisini aşırı tatlı bulmuştum ama sanki artık baydı. bi de şimdi ekşi sözlükteki kötü yorumları yorumladığı video çekmiş.daha da itici buldum evet. valla kıskandığım için değil.
 • çift çizgiyle tanıdığım, hamileliğine, doğumuna, bebişinin büyümesine tanık olduğum kişi. çift çizgiyi de evli veya hamile olmadığım halde severek izlemiştim. galiba muhabbeti sarıyor hatunun. geçen rüyamda ben naz'a bakarken onlar da ilker kızmaz ile yemeğe çıkıyorlardı. sosyal medya garip bir şey, hiç tanımadığın insanların çocuklarını yeğenin gibi hissettiyor.

  malum videoya gelince.. beybi doğallığını, muhabbetini ve naziko'nu çok seviyoruz. çift çizgide ilk videonu izlediğimde düşünmüştüm, kocası tarafından koşulsuz sevilen bir kadının mutluluğu ve özgüveni var sende. allah bozmasın. :)