• aramaya ismini + ekşi yazıp ilk videoya tıkladım. dayanamayacak duruma gelmem 20 saniyemi aldı. çok itici bir hanımefendi.

(bkz: yerden yere)
  • kesinlikle patolojik bi narsist olduğunu düşünüyorum.

asslaaa eleştiri kabul etmeyen, para kazanmak için yan bakkalla bile işbirliği yapan, hayattaki koca sahibi ve bebek sahibi tek insan oymuş gibi davranan...

kitap yazmasını eleştirenleri bokluyordu geçen. heyecan yerine heyycan yazan birinin kitap yazmasına hoşgörülü olamıyoruz maalesef.
  • üniversite yıllarından tanıyorum.dokuz eylül ,iibf,ceko mezunu kendisi,birkaç sınıf yukaridaydi bizden.hatta ders notu paylaşmak için muhtelif zamanlarda ayni ortamlarda bulunduk.
    o zamanlar da -simdiki kadar olmasa da- böyleydi.girdigi ortamlarda bir sekilde farkedilirdi.harbici abla gibi tabirler kullanmak,aşırı el kol hareketleri,bitmeyen neşe ve ortaligi cinlatan kahkâhalar,hiperaktiviteye varan enerji patlamaları,hızlı ve heyecanli konusma...
    yıllar sonra tesadufen farkettim instagram kesfetimde ,ortak arkadaşlar vasıtasıyla.bizimkiler onu beğeniyor ama o kimseyi takip etmiyor üniversiteden.facebook ortak arkadaşımız da yok.
    kocası sayesinde sohret oldu diyemem,cunku yan rollerin adamini farkedilir bir adam haline getirmiş bana kalırsa.sıradışı işler yapması da ben şaşırtmadı.banka memuresi olacak biri değildi.
    hatta takip edeyim dedim bir sure,uzaktan izledim ama itici geldi.daha da dikkat çekmek için mi,kazandıklarını kaybetmemek için mi nedir bilmem simarikliga götürmüş işi. doğal olayim derken saçmasapan ve abartılı hareketleri olan ergen ruhla yetişkin beden çatışması izliyorum.
    arada çektiklerini tekrar tekrar seyretse ya da ayna karşısına geçip konuşsa bir uyanış yaşayıp milleti haklı bulabilir.yoksa kimsenin onun olan hiçbir şeyde gözü falan yok.
  • ilk edebi eserini bugün çıkartmış olan instagramcı. aşırıya kaçmasa sevimli gibi kendisini takip ediyorum fakat neden kitap yazdığı hakkında bir fikrim yok.
  • aşırı bir insan olmasinin disinda ne had ile kitap yazdigini merak ettigim hatun kisisi.
    tabi ki kuru elestiri yapmayacagim, okuyacagim o kesin. begenirsem edit gelir.
    ama yazik kocasina zorla basarilar diletmis.
    ust entryde de biri yazmis kimsenin kocasinda gozu yok ama inst.da kesfete dustugu icin takip ediyorum kendisini ama yakisikli abimizi takibe korkuyorum.
    ablasi ve yakisikli kocasi onun olsun ben kendinden yorulmuyor mu diye merak ediyorum
    bir de annesi 'artik yazar annesi oldum' yazmis.
    bence senden yazar olmaz asli abi :/
  • ben anlamıyorum ve hiç bir zaman anlamayacağım.
    bu kadının kitabını almak nasıl bi kafadır arkadaş ne öğreneceksiniz size ne katacak akil alir gibi değil.
    kadını hiç sevmiyor ve dolayısıyla takip etmiyorum. kitap çıkardığını başka birinin paylaşımından gördüm ve mide öz suyum ağzıma geldi.
    kadına bisey diyemem. alan gerizekalilar olduğunu düşününce yazmakta cok haklı.
    okumadım. asla okumam. bu kitap yazma cilginligindan nefret ettim artık.
    bi tane dunya klasiği okumayan tipler bu popüler kültürün "ünlü" yaptigi insanlarin kitaplarini alarak para kazandırıyor ya. hayret.

tanım: aşırı mimik yaparak sempatik olduğunu zanneden instagram ünlüsü.
  • fazla tevazu vasat adamdan nasihat dinlemeye neden olur lafinin vucut bulmus halidir.
    ulke oyle bir halde oyle bir seviyededir ki artik dusunun zerre edebiyat gramer bilgisi olmayan insanlara kitap yazdiriyorlar.
    yazmasi gerekenler tevazu gosterirken vasat adamlarin da urunleri garibim kagitlara basiliyor.
    o degil de editor nasil bir sabir performansi gosterdi acaba gramer terk kitaba.
  • bebeğine hamile kaldığı bir dönemde youtube’a yüklemiş olduğu videolarla tanınmış bir dijital medya içerik üreticisidir. bir çok markayla iş birliği yapmış olup çok başarılı işlere imza atmıştır. günümüzde sosyal medyayı doğru kullanmanın ne demek olduğunu merak edenler kendisini takip etmelidir. 14 ocak 2019’da ilk kitabı benden ne olur? satışa çıkacak. hedef kitlesi anladığım kadarıyla genç girişimciler. insanın kendi yetkinliklerinin farkına varması. ve aynı zamanda yetkinliği olmadığı konularla alakalı yorum yapmaması. bence herkes kendi alanıyla ilgilenirse dünya daha yaşanılır bir yer olacaktır. sübniminal bir mesaj iletmek istedim. sonuç olarak kimse size istemediğiniz bir şeyi zorla yaptıramıyorken bu kadının kitabı daha çıkmadan saydırmakta ne bileyim...

not: aslı beybi daha çok yaz daha çok enerji ve daha çok motivasyona ihtiyaç var. ı love you.

not2: iğrençleşmek istemem ama gereksiz eleştiri gizli hayranlıktır.

yaaakkşaaamllaaar
  • son zamanlarda sozlukte parali askerler tuttugu her halinden anlasilan unlumsu. bir de kitap yazmis, kime ne mesaj verecekse...
  • çikardigi kitabi rafta gorup, hmmm kimmis ki bu deyip , bir baktim.
    normalimsi bir kadin. azcik hirsli ve egoist .
    kaniya eksi sozluk elestirilerini baz alarak cektigi videoda vardim.
    hani birine sinirlendiginde elleri titreyen, konusurken tutulan kisilerde olan ofke problemi var gibi duruyor. videoda dalga geciyorum saniyor ama baya sinirli bence.
    fenomen gibi degil de bole azcik fenomen gibi. hoslanmadim.
    oturdugu yerden cok dogalim, sizdenim tarzindaki afakilikten dolayi ise kitabini almayacagim.
    yani benden ne olur’a isik tutabilecek yeterde gormedim kendisini.

lakin emektir en nihayetinde, basarilar.

ps: abi kitap falan yazcaksaniz video mideo cekmeyin bence .
hesabın var mı? giriş yap