• allah'ını seven bu kadının ne iş yaptığını bana bi desin ya! sürekli keşfettim de çıkan tipsiz itici bir şey. bir sürü ünlüyü tanıyor. her fotoğrafın altına yorumu var yalaka. kocası bir halt olsa anlayacam, o da tırt. ne gereksiz bir ikilidir.

engelliyorum yine bir yerlerden karşıma çıkıyor. bir de buna lansman falan veriyorlar. şaşılcak iş. plates hocası sandım değilmiş. gezgin desem, hayır. rüzgar nereye eserse ünlümsü biri.
    kimdir necidir nerden düştü nerden gelir nereye gider?
    anlamak için soruyorum. çok gereksiz bir şahsiyet.
  • okan bayülgen'in programı esnasında gördüğüm hanımefendi.söylemleri beni oluşturulmaya çalışılan insan yelpazesi bu kadar geniştir şeklindeki algıyı ürkütücü buluyorum ve yazıyorum.nuri bilge ceylan bir zamanlar anadolu'dayı seviyorum ama recep ivedik'e gülüyorum bu bir zenginlik gibi kendi kişisel ruh zenginliği ile kategorize insan olmamalı zihniyeti, kategorizenin dışında verimsizdir.
    çünkü nuri bilge ceylan recep ivedik'e gülüyorum derse verimlidir.insanların bunu da yapıyorum ama bunu da yapıyorum demesi kendi tarzını manipüle etmesidir.bir nevi instagramın seyehat,moda,makyaj gibi sunum yapılacak konular olduğu fakat başka kulvarlarda yanlış örneklendirmeler yapan hanımefendi.
  • şu videoda 42.00 ile 43.25 arasında kendisi konuşurken okan bayülgen'in bakışlarından yola çıkarak düşünce balonunu okuyabilseydi neler düşünürdü merak ettiğim kadın.

(bkz: zuzaylılar)
  • sosyal medya boncuğuysa eleştirilmeye de tahammülü olması gereken unlu mamül. çok gereksiz itici hareketlere, çok abartı özgüvene sahip biri. bunun gibi hepsi bu salak toplumun yarattığı yeni nesil sosyal medya tipleri. böyle türler türedi instagramda kadın (sözümona başı kapalı olanlar da dahil) - erkek maalesef.
  • kütahya'nın bağrından kopmuş aşırı itici, sonradan görme ablamız. ha bir de kendisini jlo'nun bacısı olarak görüyor. ne manaysa.
  • instagram keşfet bölümünde göre göre bunaldığım, hayatımda gördüğüm en itici insanlardan biri kendisi. gerçekten çok antipatik.
  • her şeyi biliyor gibi davranan kadın. en iyi müzik eleştirmeni, en iyi anne, en iyi eş, en stil sahibi, en hayattan zevk alan, en iyi yemek yapan.
    abla bi sal ya? ne yaşadın da böylesine intikam alıyorsun bu hayattan ya da yaşam denen şey, bu radde ciddiye alıp sevecek ne veriyor sana?

kendisi “recep ivedik’e çoook gülüyorum yaaaeaa” diyen kadın aslında sadece. üzücü olan; şu adaletsiz dünyada insanlar 2500 tl kazanmak için ne çileler çekerken kendisi “revep ivedik övücülük, bebek bezi övücülük, kankitolarınınn kafelerini övücülük, koca övücülük, çocuk övücülük, popüler olan ve cevher gördüğü ne varsa o övücülük” gibi ulvi hareketlerle muazzam paralar kazanıyor muhtemelen. okumayınnnn, izlemeyinnn” dissi atmıştı zamanında ama her yerde görünmek, her yerden çıkmak gibi hususlarda o kadar çabalıyor ki; kendisine maruz kalmamak için dağ başına yerleşip telefonu, bilgisayarı asit döküp yakmamız gerekir.

ama kıskanıyorum. bugün komşumuza geçmiş üç senede yaşadığım bir hususu fazla anlattığımı düşünüp “çok mu anlattım lan, kendimle ilgili çok mu bilgi paylaştım” diye kendimi yedim, hayatım 3 sene önce tepetaklak oldu yeniden inşa etmeye çalıştım, birçok kez tehdit edildim, attan düştüm felç oluyordum; ben bu hayatımı kendisinin “kızını parkta sallamaya götürdüğü o bir saatlik süreci anlattığı” gibi önemli gösterip detaylandırarak anlatamam. gerçekten bir hayatı bu radde kamuya mal edebilen kendisi ve tüm benzer instagramcı tayfayı bu rahatlıkları ve hayata tutunuşlarından ötürü kıskanıyorum.
  • bjj partnerimin beni delirtmek ve ruh hastası etmek için manasızca hesabını, storylerini gönderdiği, yeni türkiye'nin sayılı içi boş insanlarından. hem de kendisini özel zannedenlerden. allahım o nasıl bir içi boş özgüven, o nasıl kocasına hayranlık, o nasıl bir cehalet. kocası da ünlüymüş, oyuncuymuş. ona da sonra uyandım, çocukluk arkadaşım bunun en yakın arkadaşı mete bilmem ne ile evlendiğinde düğünde görmüştüm; temiz yüzlü, etrafa yardım eden, sempatik bir tipti. meğer oyuncu hatta gayet ünlüymüş (ki düğünde herkes ünlüymüş de dizi sektörü bir şey ifade etmediği için boş boş bakıyormuşuz insanlara elimizde kadehle). ama galiba o dönemi bu hanımdan önce. whatever. kısacası eve sokulmaması gereken bir insan; cehaleti görgüsüzlüğü kıskançlığı ile insana cinnet geçirtebilir.
  • paragraf yazmaya usenirim de tek kelimeyle itici.
  • aşşşırı bilmiş insanları ve aşşşşırı mimik kullanımını sevmediğim için, evet bende kendisine tahammül edemiyorum.
    fakat fakat; ölen kadınlar üzerinden pirim yapmaya çalıştığını düşünmüyorum, kadının işi sosyal medya uzmanlığı ( ya da öyle bişey) gidip bir iki proje yapıp takipçisini etkileşimini arttırır.
hesabın var mı? giriş yap