şükela:  tümü | bugün
 • allah'ını seven bu kadının ne iş yaptığını bana bi desin ya! sürekli keşfettim de çıkan tipsiz itici bir şey. bir sürü ünlüyü tanıyor. her fotoğrafın altına yorumu var yalaka. kocası bir halt olsa anlayacam, o da tırt. ne gereksiz bir ikilidir.

  engelliyorum yine bir yerlerden karşıma çıkıyor. bir de buna lansman falan veriyorlar. şaşılcak iş. plates hocası sandım değilmiş. gezgin desem, hayır. rüzgar nereye eserse ünlümsü biri.
  kimdir necidir nerden düştü nerden gelir nereye gider?
  anlamak için soruyorum. çok gereksiz bir şahsiyet.
 • instagramda karşıma çıktığı için kimmiş ya diye sözlüğe baktığım, edindiğim bilgilere göre de kimse değilmiş. neyse banane ya.

  not: malum videoyu izleyemedim yani o derece.
 • okan bayülgen'in programı esnasında gördüğüm hanımefendi.söylemleri beni oluşturulmaya çalışılan insan yelpazesi bu kadar geniştir şeklindeki algıyı ürkütücü buluyorum ve yazıyorum.nuri bilge ceylan bir zamanlar anadolu'dayı seviyorum ama recep ivedik'e gülüyorum bu bir zenginlik gibi kendi kişisel ruh zenginliği ile kategorize insan olmamalı zihniyeti, kategorizenin dışında verimsizdir.
  çünkü nuri bilge ceylan recep ivedik'e gülüyorum derse verimlidir.insanların bunu da yapıyorum ama bunu da yapıyorum demesi kendi tarzını manipüle etmesidir.bir nevi instagramın seyehat,moda,makyaj gibi sunum yapılacak konular olduğu fakat başka kulvarlarda yanlış örneklendirmeler yapan hanımefendi.
 • şu videoda 42.00 ile 43.25 arasında kendisi konuşurken okan bayülgen'in bakışlarından yola çıkarak düşünce balonunu okuyabilseydi neler düşünürdü merak ettiğim kadın.

  (bkz: zuzaylılar)
 • sosyal medya boncuğuysa eleştirilmeye de tahammülü olması gereken unlu mamül. çok gereksiz itici hareketlere, çok abartı özgüvene sahip biri. bunun gibi hepsi bu salak toplumun yarattığı yeni nesil sosyal medya tipleri. böyle türler türedi instagramda kadın (sözümona başı kapalı olanlar da dahil) - erkek maalesef.
 • benim gibi fazla şekilci insanlar tarafından sevilmeyen, ensesini tokatlamak kafasını zübüklemek istediğim kadın.
  çirkin insan görmek istemiyorum yav ben. bir insan kendisini teşhir edecekse yaptığı şey çok etkili olmalı, kayda değer bir işle uğraşılmalı falan filan, bunların hiçbiri değilse de güzel olmalı abi..özel hayat pazarlamalı kariyer planlarından gına geldi.

  tamam kardeşim çok beğeniyorsun kendini, kocanla da çok aşıksınız her gün mutfak tezgahlarında teraslarda falan sevişiyorsunuz anladık da bi sal bizi de ya.
 • ünlümsü demet akalın. belki daha da kıro.
 • instagram keşfet bölümünde göre göre bunaldığım, hayatımda gördüğüm en itici insanlardan biri kendisi. gerçekten çok antipatik.
 • bjj partnerimin beni delirtmek ve ruh hastası etmek için manasızca hesabını, storylerini gönderdiği, yeni türkiye'nin sayılı içi boş insanlarından. hem de kendisini özel zannedenlerden. allahım o nasıl bir içi boş özgüven, o nasıl kocasına hayranlık, o nasıl bir cehalet. kocası da ünlüymüş, oyuncuymuş. ona da sonra uyandım, çocukluk arkadaşım bunun en yakın arkadaşı mete bilmem ne ile evlendiğinde düğünde görmüştüm; temiz yüzlü, etrafa yardım eden, sempatik bir tipti. meğer oyuncu hatta gayet ünlüymüş (ki düğünde herkes ünlüymüş de dizi sektörü bir şey ifade etmediği için boş boş bakıyormuşuz insanlara elimizde kadehle). ama galiba o dönemi bu hanımdan önce. whatever. kısacası eve sokulmaması gereken bir insan; cehaleti görgüsüzlüğü kıskançlığı ile insana cinnet geçirtebilir.
 • paragraf yazmaya usenirim de tek kelimeyle itici.