şükela:  tümü | bugün
  • asli kutluca isimli sozde veteriner olan sahsin, instagram hesabinda kisirlastirilmis bir kedinin hayalarini paylasip onunla yorumlarda eglenmesini icime sindiremeyip biraz hakaret icerikli yorum yazdim.
    o sahsin bana verdigi cevap tam olarak suydu: "ya bi siktir git"
    simdi beyler, haksiz olabilirim dogrudur.
    ama veterinerlik yetkisine, diplomasina -ki bundan sonra diploma verilecek insanlarin psikolojik teste tabii tutulmasi gerekir- olan saygisi, kendine olan saygisi ve hayvan seven insanlarin duygularina olan saygisina karsi gosterdigi tutumu gercekten sindiremedim.
    kendisini buradan ifsa ediyor, gerekli gorselleri sakladigimi belirtiyorum.
    ve ayrica, egitimli de olsa kezban; kezbandir.
  • merak ettlğim bu veterinerlerin bi meslek odası ve etik kurulu yok mudur gerçekten. ya da hekimin hayvanlara müdahele ederken herşeyi (ki buna kedi testisi ve bağırsak solucanı da dahil) resimleyip uluorta paylaşıp dalga geçme hakkı var mıdır. ayrıca bağırsak solucanını neden resimleyip paylaşır normal bi insan.
    elinden telefon düşmediği ve çalışmak yerine sürekli story paylaştığı için iki güne kovulacağından eminim ama malesef ki yeni bir iş daha bulup bu anlamsız hareketlerine devam edicek kendisi.

link
  • şu ana kadar tanıdığım hiç bir baytardan faklı olmayan kişidir. ulan şu meslekten bi tane düzgün insan çıkmaz mı? biriniz de şaşırtın ya!
  • inek cesedi yerken nam nam, kediye gelince vah vah.
  • inek ya da koyun yemekle ilgisi yoktur ki bu kiz kasap değil ve uyguladığı tedaviyi teşhir etmeye hakkı da yok.bağırsak solucanı paylaşmak nedir,kasap bile yapmaz bunu.