şükela:  tümü | bugün
 • mükemmel insan ve bascı eylem pelit in güzeller güzeli eşidir...
 • enerji topağı, komik insan. hayvan dostu, bgd'nin yeni başkanı.

  seviyoruz efenim kendisini.
 • konuşma hızı düşünme hızına yetişmeye caliştığı için konuşmalarının yarısını falan anlamadığım, "hı hı" diye kafa salladığım başkancan. anlamasam da eminim ki güzel şeyler anlatıyordur, faideli şeyler yapmak üzeredir, kafa sallarken içim rahat o bakımdan. zaten ne yaparsa bayılıyoruz ailecek* * *.
 • 1977 istanbul doğumlu gazeteci yazar. galatasaray lisesini bitirdikten sonra new york universitesinde gazetecilik ve havana üniversitesinde "latin amerikada sosyo-ekonomik gelişme" üzerine master yapmıştır.
  2006 yılında turkiyede "siempre havana" isimli kitabı yayınlandı. 2007 senesinden beri ntv ve cnbc-e nin latin amerika muhabirliğini yapmaktadır. dünyayı gezip gördükten sonra burnos aires'i mesken edinmiş yaratıcılıkta sınır tanımayan, dünya komiği, uluslararası bir parti insanıdır. şu sıralar, trt3 spor'da 10'ların kıtası isimli programın yapımcısı akabinde sunucusudur.
 • trt spor'da yayınlanan 10'ların kıtası isimli güney amerika futbolunu her yönüyle mercek altına alan programın hem hazırlayıcısı hem de sunucusu. hem güzel hem sempatik. ayrıca kahkası da çok güzel. uzun zamandır pazar günleri rastladığımda izliyordum programını. ismini görmek bugüne kısmet oldu. programı da çok başarıyla sunuyor. yabancı dil seviyesiyle de sanki oralardan bi insan gibi çok rahatça diyalog kurabiliyor her yaştan insanla.
 • trt spor'da sunduğu program izlenir. kendisi hoş, amerika futbolu hoş.
 • futboldan tam anlamıyla anlayan nadir kadın televizyonculardan. trt'de öyle kadın spor spikerleri program sunucuları vardı ki ofsayt nedir dediğinizde "heea!" diye tepki verirlerdi.

  bu hatun ise kendine özgün duruşu ile trtnin yandaş ve kayırmacı çarkına yem olmadan fenomen olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.
 • neymar'la bir röportaj yapmış. tatilden sonra 10'ların kıtası'nda yayınlanmak üzere.
 • kendisiyle yapılmış kısa bir mülakat için; http://politikaakademisi.org/?p=5171
 • tatlı mı tatlı güney amerika muhabiri. hem futbolla ilgili hem de orda yaşıyor, ana dili gibi ispanyolca konuşuyor. karşıma gerçek hayatta böyle bir kadın çıksa anında evlenme teklif ederim. futbolla ilgili dediysem bizim futbolu biliyor dediğimiz burcu esmersoy gibi değil.(ki o da bildiğini zannediyor, abartılıyor) bu kadın tam anlamıyla biliyor. bir de programı var 10 ların kıtası diye normalde izlemem tutup öyle programları ama bu kadın öyle bilgili öyle sunuyor ki izlettiriyor efendim adeta. brezilyanın ev sahipliğini yaptığı dünya kupasının şu günlerinde neden ona tvden bağlanmazlar anlamıyorum. kadın yıllarca orda kalmış. oradaki futbolla ilgili her şey biliyor. ama bizim trt alakasız muhabirlere bağlanıyor pes doğrusu. bari olimpiyatlarda böyle yapmayın.