şükela:  tümü | bugün
  • bloomberght kanalında yayınlanan bir program.
  • an itibariyle çıkardıkları şarkıcı parodisi yapan üçlü ile yarım yarım yarmış programdır.

normalde ise oldukça itici bulduğum ve görür görmez değiştirdiğim programdır.

not: ahahaha tavsiye ederim an itibariyle üçlü ekip yardırıyor...

not 2: efendim acayip eğlendiren üçlü ekip şunlarmış:

(bkz: şevki çepa)
    (bkz: cemal pektaş)
    (bkz: nergis öztürk)

(bkz: taşra kabare)
  • kendisini yaşam kodu analisti diye lanse eden mehmet aktürk isimli bir adam vardı programda geçen. isimler üzerinden analiz yapıp türklerde çokça koyulan doğadan isim koymanın yanlış olduğunu söyleyip saçmalıyordu.( doğadan koyacaz neyden koyacaz isimlerimizi arap isimleri mi koyalım ). neyse analizini yaparken harf üzerinden h harfi ile ilgili bi demeç verdi h harfinin şekli üzerinden kişinin karakteine değindi. hadi diyelim h harfinin şekli öyle ben h harfi japon alfabesi şeklinde yazsam karakterim farklı mı olacak yani neyse saçmaydı zaten de aslı şafak da adamın dediklerine inanarak bakmıyordu zaten . işin aslı adamı niye programa çıkarmışlar onu anlamadım.
  • asli safak’in gereksiz derecede laubali ve cekilmez oldugu programdir. doga rutkay’in programinin yerini doldurmak icin yapilmaya calisilan gereksiz bir televizyon programidir.
  • bakacak bir şey bulamadığım anlarda denk gelen bir haftadır da bağımlısı oldum.
    oturup sohbet ediyormuş gibi bir ortamı var.
    yalnız akşamlara iyi gidiyor.
    başarılar.
  • an itibariyle tamer karadağlı’yı fena pataklıyor, sıkıştırıyor aslı şafak. genel sözcüklerle tamer karadağlı’nın geçmişi sorgulanıyor gibi geldi bana. fakat takdir ettim, sıkıştırma sorularını tamer karadağlı sağduyu ile ve fakat iç dünyasını açmadan genel geçer sözcüklerle yanıtlıyor.

bir de tabi bir insanın geçmişte neyi neden yaptığını yeterince anlayabilmek için onun çocukluğu, ebeveynleriyle olan ilişkisi, o dönemki koşulları, geçmiş yaşam deneyimleri bunların hepsini iyi bilmek lazım. ben olsam bu kadar irdelenmeyi kaldıramazdım. tamer karadağlı saygı hak ediyor bu anlamda.
  • keşke boş vaktim olsa da tüm bölümlerini seçerek izleyebilsem diyebileceğim bir program, çok renkli konukları olduğu için.
  • anormal sıkıcı bir program, anormal sıkıcı sorular soran bir sunucu, temposuz heyecansız muhabbetler. başkası adına utanmak duygusunu yaşıyorum programa denk gelince ve kanal değiştiriyorum.
  • an itibariyle stüdyoda 2 konuk var. yemekler üzerinden bir grup sex muhabbeti dönüyor gibi. erkek konuk, kadın konuğun arkasına bakıp çok ihtiyacın yok diyor. öteki yemek olsaydım patlıcanlı olan tüm yemekler olurdum diyor, sunucu şaşırma reaksiyonu veriyor. konuk kadın, yoğurt olurdum üflenerek yenirdim diyor. vine ünlüsü erkek ise kızartma olurdum, üzerime konurdunuz diyor. aslı şafak da türlüye güzel ekmek banarım diyor.
    güzel birkaç dakikaydı aslı hanım hahaha :)
  • komik program.