şükela:  tümü | bugün
 • kocaeli universitesinde hem iletisim hem de i.i.b.f'nde derslere giren hoca.i.i.b.f.'de uluslararasi iliskiler 1'in siyaset bilimine giris derslerine girmektedir.

  edit:artik gelmemektedir.
 • hakkında şöyle kampanya başlatılan takdir edilesi akademisyen.

  barış imzacısı asli telli aydemir'in şehir üniversitesi'ndeki işine iadesini istiyoruz!
  şehir üniversitesi sahip olduğunu iddia ettiği "özgürlük, sorumluluk ve evrensellik" değerlerine aykırı şekilde davranmaya devam etmektedir. bir üniversiteden beklenen tarafsızlık ve ifade özgürlüğünü koruma ilkelerinden uzaklaşarak “kendilerinden olmayanı üniversitede barındırmama” tavrıyla üniversite kurumu olma özelliğini yitirmeye başlamıştır.
  üniversitenin barış istemekle “suçladığı” barış için akademisyenlerine yönelik yürüttüğü soruşturma henüz sonlanmadan yönetim tarafından bazı akademisyenlerin imzası geri çektirilmiş, uygulanan mobbing sonucu bazılarının istifasına sebep olunmuş ve son olarak da performans gibi bahaneler gerekçe gösterilerek barış imzacısı asli telli aydemir işten çıkarılmıştır. hocamıza destek olan çalışma arkadaşları dahi üniversitenin işten çıkarma tehdidi nedeniyle seslerini duyuramamaktadır.
  şehir üniversitesi öğrencileri olarak üniversitenin yeri doldurulamayacak hocalarından olan aslı telli aydemir’in işe iadesini istiyoruz.
  hocamızın yanındayız!
  şehir üniversitesi’nden öğrenciler

  https://www.change.org/…ki-işine-iadesini-istiyoruz