şükela:  tümü | bugün
244 entry daha
 • düşmanlarını sevindirmeyeceğini söyleyen kadın. böyle düşünmesi saçma, çünkü aslıhan doğan'ın arda turan'la hiçbir zaman güzel bir ilişkisi olmadı.
  1- senelerdir arda turan tarafından defalarca terkedildi,
  2- 6 farklı ünlü kadınla defalarca aldatıldı,
  3- çıktığı tatillerde arda'yla kavga etti,
  4- arda tarafından defalarca aldatılınca eski erkek arkadaşıyla görüştü,
  5- arda'nın rus manken miranda shelia ile yaşadığı aşkı sineye çekti,
  6- arda turan'ın didem soydan'la soho'da 31 numaralı odada yakınlaşmasını sineye çekti,
  7- arda turan'ın ebru şallı ile buluşmalarını içeren mesajlaşmalarını okudu. yeri geldi arda turan önüne geleni eve doldurduğu için dayanamayıp ayrıldığını itiraf etti.
  8- bunlar yetmezmiş gibi arda turan'ın yağmur ünal'la ilişkisini görüp çıldırdı ve telefon açıp kavga etti.
  9- işler öyle bir noktaya geldi ki sürekli aldatıldığı için kolundaki arda dövmesini sildirmek zorunda kaldı.
  10- sonunda hamile kaldığında arda turan'dan hamile kalmasaydın seninle evlenmezdim lafını duydu ve bu lafa da o kadar çok kişi şahit oldu ki gazetelerde açık açık yazılmaya cesaret edebildiler.
  11- en son olarak, aslıhan doğan 9 aylık hamile bir halde evde uyurken, arda turan gece klübünde berkay'ın karısı özlem ada şahin'den hoşlandığını dile getirdi ve şu an arda turan'a savcılık iddianamesiyle taciz davası açıldı, yargılanıyor.

  arda turan aslıhan doğan'ın gururunu koruyamıyor. aslıhan doğan'ın ilişkisinde 4 yıl içerisinde çok fazla olumsuzluk basına yansıdı. bütün ünlü erkekler perde arkasında bir işler çeviriyor, ama hiçbirisi arda turan kadar basına yansıtıp kadını küçük düşürmüyor. aslıhan doğan kankası şeyma subaşına bir baksın. şeyma subaşı'nın acunla ilişkisi 10 senedir devam ediyor. bir tane olumsuzluk basına yansıdı mı? hayır. acun şeyma'yı aldattığı bir tane vaka basına yansıyabildi mi? hayır. perde arkasında ne ihanetler olursa olsun diğer ünlü erkekler, kadınlarının gururlarını koruyabiliyor. ama arda turan aslıhan doğan'ın gururunu koruyamıyor.

  aslıhan doğan, yıpranmış ve küçük düşmüş ilişkisini sürdürerek hangi düşmanı çatlatıyor bilinmez. "umursanmayan ve aldatılan kadın" imajını temizlemek için kaç romantik poz, kaç tatil fotoğrafı ve kaç davet gereklidir bilinmez. ama bilmesi gereken şey var ki, düşmanlarının aslıhan'ı küçümsemek için hayat boyu yetecek kadar malzemesi birikti zaten.
 • kendi sosyete çevresi içerisindeki en loser kadınlardan birisi. bir yasemin özilhan'ın evliliğine bak, bir de bununkine.
 • böyle gold digger kezban'a, arda gibi çomar gider zaten. tam tencere kapak durumu.

  arda'da bunun gibileri yüzünden bütün kadınları orospu gibi görüp yakınlaşıyor, kendisiyle yatacaklarini sanıyor.
 • arda turan için 12.5 yıl hapis istemi olayına en çok aslıhan doğan seviniyordur, arda turan'ın köşeye sıkışıp artık karısını aldatamayacağı için.
 • kendisi ne kadar yüzleşmek ya da kabullenmek istemese de, kocası arda turan evli bir kadına kur yaptığı için "cinsel taciz" suçundan çatır çatır yargılanmaktadır. savcı takipsizlik falan vermemiş, iddianameyi onaylayıp davayı açmıştır.
 • ece erkenin açıklamasına göre bir otelde arda aslıhan doğan'a sırf hamile kaldığı için onunla evlenmek zorunda olduğunu bağırıyor.

  ben bir insanın bana böyle bagirmasindan utanmayacak bile olsam annemle babam üzülür diye kendime böyle bagirtmamaya çalışırdım.

  bu ve bütün her şeyi sineye çekebilen kişi.
  midesi benim modemden daha geniş kadın diye yorum yapayım.
 • üniversite son sınıftayken bir kaç kez dostluk maçı yaptığım lise öğrencisi kızın adı, ankarada okuyan aslıhan doğan ama bu, sizin bahsettiğiniz başka
 • https://m.sabah.com.tr/…iligin-nedeni-ihanetmis/amp
  2012 yılındaki bir habere göre arda turan'la ilişkisi ardanın sinemle birlikteyken aslıhanla tek gecelik bir aldatma kaçamağı yapması şeklinde başlamış. arda bu kaçamağa rağmen sinemle ilişkisine devam etti ve bu kaçamaktan 3 sene sonra arda ve sinem ayrıldı.

  sinem kaliteli kızmış ki bu olaydan hiç mağdur edebiyatı yapmadı...