şükela:  tümü | bugün
  • dizide kendini, oyunculuğunu pek göstermese de gerçekten iyi bir oyuncu olduğuna inandığım insandır. gelecek vaat ediyor tabi. karışık kaset filminde de oynamış. iyi bir oyunculuk sergilemiş. bakalım başka hangi işlerde göreceğiz onu.
  • 2000 doğumlu genç oyuncu. şu anda ufak tefek cinayetlerde rol almakta.

ileride büyük projelerde yer alacağını düşünuyorum.

görsel
  • ufak tefek cinayetlerin lyannası. çocuk acayip derecede bana got'da ki lyanna'yı anımsattı. helal be koca yürekli kız, hanene öyle sahip çık!
  • atarlı atom karıncam, matematik deham.
  • ufak tefek cinayetler'deki rolü, californication'daki hank'in kızı becca moody'den esinlenilmiş bana göre . siyah giyim tarzı, atarlı olması, anne baba ayrılıkları tamamen benzerlik gösteriyor.
  • paramparça dizisinde dikkatimi çekmişti. vay be böyle oyuncu yetişiyor mu demiştim kendi kendime. türk televizyonlarında ender karakter zekasına sahip oyunculardan bence. şimdilerde ufak tefek cinayetler dizisinde yardırıyor.
    daha büyük projeler ve belki baş oyuncu olma şansını güzelliğinden vs değil de boyundan kaybedebilir ilerleyen zamanlarda. gerçi yaşı henüz tam sınırda, umarım beş on santim daha da uzar ve türk dizi-sinema dünyası çok iyi bir oyuncu kazanır.
  • son zamanlarda rastladığım en yetenekli aktris. mimik zengini bir yüzü var. çok da güzel bir genç kız.

umarım ileride gökçe bahadır denilen yeteneksiz oyunculara yer kalmayacak bu gibi gençler sayesinde.
  • gerçek hayattaki karakterininde canlandırdığı karakterden çok şeyler barındırdığını düşündüğüm oyuncu.
  • yetenekli , gelecek vaat eden, efsane tatlı bir yüzü olan oyuncu.
  • genç ve başarılı bir oyuncu.

herkes ufak tefek cinayetler'deki karakterini x dizideki y karakterine benzetmiş, ben de benzeteyim madem. bence nilay, pretty little liars'taki alison'a benziyor. özellikle çevirdiği geyik muhabbetlerde aklıma gelmişti bu. baya onun mizah anlayışına sahip.