• alternatif tıbba inanan renkli bir doktor. şüpheci.
  • (bkz: chiropractor)
  • 5 mayıs akşamıydı çünkü hıdrellezdi ordan biliyorum, arkadaşımla akşam planımız vardı, dilekler çizilecek malumunuz gül ağacı dibine bırakılacak.
    kız zaten bu işlere gönül vermiş bir yogi, aynı zamanda kuantumlar falan, evrene olumlamalar, enerjiler, 3. boyuta ayna kapatmalar, ada çayı tütsüler, allah ne verdiyse biz hıdrellezi en verimli şekilde eda edicez güya...
    ben gündüz temizlik yapıyordum akşama misafirim gelecek diye, sonra temizlik bitti ben eğilmiş bir haldeydim ve doğrulamadım. öylece kaldım ve arkadaşımı aradım, ne olur beni gel evden al, hastaneye götür ben iki büklüm kaldım dedim. senin şifan bende güzelim dedi, kısa bir süre sonra geldi. ben acile gitmeyi, müspet ilimle tedavi planlarkene bu ablamız beni yüzü koyun yatırdı, sırtımı açtı, torbasından şeffaf kaplar çıkardı ona bir aparat taktı, tüm belime ve sırtıma bir jel sürdü mentollü bir şey sonra o kapları belime yapıştırıp vakumla çektirmek suretiyle bir işler çevirdi sırtımda...
    ben acı çekmediğim gibi bir de üzerine rahatlıyordum, sonra o kapları çıkardı tekrar perişan olacağımı sanıyordum ki bırakın sıkıntılı durumun hafiflemesini bildiğiniz zıpkın gibi olmuştum.
    kupa çekmiş...
    o yerinden doğrulamayan ben köprü kur deseler kurardım o derece iyiydim, bir de üzerine reflexoloji masajı yaptı mı offff ben oldum bir pamuk, neyse konumuz bu değil...
    sonuç itibariyle alternatif tıp hızlı çözümler sunabiliyor, son dönemde doktorların ayrıca eğitim alıp hacamat ve sülük uygulamalarına yönelmeleri de dikkatlerden katmasın.
    eğer bir doktor kütletelim diyorsa da, doktorunuza yaklaşın kütletsin sizi...
hesabın var mı? giriş yap