şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ön edittir, başlık başıma.

açılın ben paleantoloğum.

tc standartlarında ucuz diyebileceğiniz ayakkabıyı da (30-80 bandı) pahalı olarak addedebileceğiniz ayakkabıyı da (100-300 bandı) kullanmış bir birey olarak şunu söyleyebilirim ki, ucuz etin yahnisi cidden yenmiyormuş. bir iki aya patlaması mı dersin, renginin şlaks deyü solması mı dersin. ayakkabıya para ödemekten de çekinen biriyim ayrıca. pişman oldum alıp alacağıma.

dedim ya, ayakkabıya para ödemekten çekinirim işte. pinti miyim neyim bu konuda. eskaza bi tanıdığımızdan bi ayakkabı düştü bana. eşantiyon mudur nedir tam ayrıntısını bilmiyorum. fiyatını da tam o kadar bilmiyorum ama yakışıklı bişey işte.canlandır gözünde. arkadaşım söyledi, fiyatı 270'ten başlıyormuş. öptüm alnıma koydum ayakkabıyı. sen misin 270 olan, hayvan gibi dayandı şerefsizim. tam iki sene ayakkabı üstü bir performans gösterdi, taşıdı beni. hala kullanırım ara ara. güzel bi naneydi anlayacağınız.

şimdi 270 i beşe bölüp moralinizi bozabilirsiniz. olduğu gibi bölün. girin arama kısmına, hesap makinesi yazın. bekliyorum. yazdınız mı. yapın işlemi şimdi. heh. ne gördünüz? anladınız mı?

gavur ve pinti olsam bu ayakkabıyı alırdım. eyyorlamam bu kadardır.
  • çok değil daha 3 ay önce amazon. de sitesinden 25 evroya columbia, 20 evroya skechers aldım. şimdi kur farkı ve kargo ücreti yüzünden cazibesi kalmadı. aynı ayakkabılar burada 300-400 lira bandında idi. yine aynı sitede 10 evroya ayakkabılar vardı. yani sonuç olarak türkiye'de hiçbir şeyin ucuz olacağını zannetmiyorum.
  • (bkz: yalan yalan soyluyorsun)

şu ayakkabıyı alamadık anasını satayım. bu ne pahalılık bea!