şükela:  tümü | bugün
  • tünel'den aşağı inen merdivenler var ya, işte tam onun başında bulunan bir dürümcü. nergis sokak.

ilginç bir yer. frank sinatra, charlie chaplin, bakır tasta ayran ve dürüm bir arada.

"adana olduğu iddia edilen et ürünü" diye bir kategori var benim kafamda, adana'da değilken yediğim kebabı o kategoride değerlendiriyorum. buradaki dürüm, sınıfının en iyilerinden. yani yanlış olmasın, bu iyilik adana'ya benzemekle ilgili değil. zira benzeyenler zaten o kategoride değil. bu tamamen lezzetle ilgili.

ilginç, lezzetli, makul fiyatlı, kızla gidilir.

http://mideminkahyasi.blogspot.com/…iz-tatl-ks.html
  • söylenen siparişlerin gelme zamanı ile adana'ya uçakla gidip sofraya oturup yenilip içilip aynen istanbul'a geri dönülebilen mekan
  • bayılıyorum buraya ben, fiyat olarak biraz fazla ama kesinlikle hak ediyor. lezzetler harikaydı. ne zamandır gitmiyorum, canım çekti bak
  • mükemmel bir dürümcü. ortaklarmış sanırım, ayrılmışlar, şu anki sahibi müşterilerle ilgileniyor, tatlı ikram ediyor. tüm ürünleri hatay’dan getirtiyorlarmış . hatay yemeklerini tatmış biri olarak gerçekten lezzetli buldum. dürümü de gerçekten lezzetli. fiyatları da bana o kadar pahalı gelmedi. tavsiye edilir.