şükela:  tümü | bugün
 • atasehir'de faaliyet gosteren, türkiye 'nin en iyi sac ekim doktorlarindan olan koray erdogan' in kurucusu ve sahibi oldugusac ekim merkezi. yurt disindan cok fazla talep gormekle beraber genelde hastalarini memnun eden sonuclar ortaya koyuyorlar.
 • bünyesinde yüzüne bakmaya doyamayacağınız cillop gibi güzellikte,hemşireler çalıştıran saç ekim merkezidir.biraz pahalı olduklarını duydum ancak emin değilim, bünyesindeki hemşire ile bi akşam yemeğine çıkmak, ölmeden önce yapılacaklar listesine yazılmalı :)
 • saç ekimi için araştırma yaparken karşılaştığım, istanbul ataşehir de bulunan dünyanın en iyi saç ekim merkezidir. kurucusu koray erdogandır. youtube kanalında sonuçları mevcut.
 • nasıl kurumsal bir firma olunur? çalışanlar nasıl mutlu edilerek hizmet kalitesi artırılır adlı çalışmayı bu merkeze bakarak öğrenebilirsiniz.
  darısı diğer firmaların başına diyelim. youtube
 • tam yurt dışına ekime gidecekken bulduğum ve gitmekten vazgeçip burada operasyon yaptırdığım klinik.

  yeni klinikleri uzay üssü gibi.
  şahane bir ekim merkezi, avrupanın en iyisi hatta!
 • şimdi (bkz: reklamlar) dememek için, övgüyle enrty giren arkadaşlar öncesi ve sonrası diye sonuçları paylaşmalılar.

  öyle girerim entyrimi alırım paramı olmaz, reklamın bile inandırıcı olması gerekiyor bu devirde.
 • parayla entry girdirdiklerini düşünüyorum.çünkü benim yazdığım yıllar öncesindeki entry’e bile özel mesaj atarak bazı istekleri oldu.sosyal medya ile uğraşan birimi veya özel çalıştığı ajans olması kuvvetle muhtemel.
  parayla saadet olmaz.
  parayla entry’de olmaz.
  ama parayla saç olur sayın asmed.
 • bir kaç gün önce saç ekimimi gerçekleştirdiğim yer. ilk giriş anından saç ekim sonrası çıkış anına kadar herşey mükemmel. 3 gece 4 gün orada kaldım ve yapabileceğim tek eleştiri yok. merkezin temel amacı memnuniyet. bunu gerek personelin yaklaşımından, gerekse fiziki şartlardan rahatlıkla anlayabiliyorsunuz.

  özetle şu ana kadar herşey kusursuz ilerledi. bakalım ekim sonrası süreç nasıl ilerleyecek. umuyorum ki ekilen saçlar tutacak ve bu süreci kusursuz tamamlayacağız.

  ekilen bölgenin sürecini de ara ara buraya editlerim ki buraya düşünen arkadaşlara yol gösterici olsun.

  edit 1: yaklaşık ekimden bu yana 25 gün geçti. ara ara edit yapacağımı söylemiştim. bu süreçte kabuk dökümü sorunsuz tamamlandı. yavaş yavaş şok dökülmeler de başladı. danışmanım çağrı alessio ile irtibat halindeyim zaten sürekli. yani saç ekiminiz yapıldı güle güle gibi bir durum söz konusu değil. ekim öncesi ekim sırası olduğu gibi ekim sonrasında da çok ilgili ve yardımcı oldu. şimdilik herşey güzel gidiyor, umarım devamı da güzel olur. editler devam edecek..
 • 27 haziran 2020'de saç ekimimimi gerçekleştirecek merkez, aynı zamanda saç ekimi öncesinde covid-19 testi yapan saç ekim merkezi. profesyonelliklerine hayran kalmamak mümkün değil.
  yıllardır saç ekimimi yaptırmak istediğim doktor olan (bkz: koray erdoğan)'ın covid-19 nedeniyle kısa süreli indirimini haber alır almaz yerimi zar zor ayırttım. merkezi zaten daha önceden de biliyordum, o yüzden sürecin işleyişinden haberim var.

  yıllar süren sıfır saç kesiminden sonra saçlı günlerimiz nasıl geçecek çok merak ediyorum. bizim zamanımızda jöle falan vardı günümüzde ne kullanıyorsunuz sevgili yazarlar ve çaylaklar? :)
  evet heyecanlanlıyım, yerimde duramıyorum dostlar, buradan süreçleri görsellerle beraber editleyeceğim.

  edit: aldığım bir çok mesajda ücretlendirme sorulmuş. pandemi dolayısıyla ağustos ayına kadar geçerli olmak üzere graft başı 1.5 euro ve 5tl sabit kur üzerinden ücretlendirme yapılıyor, ben de bundan yararlandım.