• bit pazarından giyinip 10.000 dolarlık arabaya binen ve sürekli fast food tüketen austin lokal milyoneri. süper bir adam.
  • müthiş bir kişilik ayrıca çok da zeki bir herif. dolar milyoneri olup, bedava nuggets verdikleri için wendys'e gidip yayın açan bir adam, tam bir ikon.
  • diğer arkadaşlar da belirtmiş, kendisi abd'de yaşayıp dolar milyoneri olduğu halde yoksul gibi yaşamayı tercih eden, marketten 1 dolarlık hazır pizza yiyen, sürekli ucuz ve promosyonlu fastfood kovalayan, aynı kıyafetleri giyen ve tüm bunları yapmaktan keyif alan bir twitch yayıncısı. eğer arka planda bizim bilmediğimiz farklı bir hayat yaşamıyorsa gerçekten kişiliğini takdir etmek gerekir. tabi kimine göre anormal gelebilir bu durum ama adamın kafa yapısı çok başka. parasıyla, arabasıyla, kıyafetiyle ilgi görmek, sahte arkadaşlar edinmek bu adama göre ters bir şey, insanlar beni sevecekse bu halimle sevmeli diyor.
  • neden bilmiyorum ama zack'i her izlediğimde mutlu hissediyorum. sıkılmış ve kötü hissettiğimde bu adamın yayınları bana iyi geliyor. ayrıca asmongold haricinde kendi ismi ''zackrawr'' adlı youtube kanalında da hayatından videolar paylaşıyor. bu aralar twitch'de de asmongold hesabının dışında yine kendi ismiyle bir twitch hesabı daha açmış. daha chill kamerasız yayınlar yapıyor. en tutkulu wow oyuncusu olmasının yanında kişiliği de çok harika bir adam.
  • kendisini tanımıyorum ama 36000 saat wow oynamış yuh amk
  • asmongold'u pek sevmiyorum. ama zack, iyi adamdır.
    çok fazla bir personanın müridi haline gelmemek lazım. özellikle asmongold izleyecileri bu işin bokunu çıkarmış durumda.
  • bu adama nasıl başlık açılmaz yahu?

başarılı bir twitch streamer'ı. genelde wow oynar ve wow hakkında youtube videoları izleyip yorumlar. ha bir de keldir.
  • çalıntı içerik kullandığı ortaya çıkınca çirkefleşip fanboylarına güvenerek kafasına göre kullanıcı banlatma peşinde olan, "şeyh uçmaz, mürit uçurur" lafının en güzel örneği olan bir yayıncı.

çalıntı içerik iddiası -> https://www.youtube.com/watch?v=82z-rwyp448
  • izlediğim en komik yayıncı.
hesabın var mı? giriş yap