şükela:  tümü | bugün soru sor
 • (bkz: assos)
 • http://www.asos.com/ sitesinin isim annesi.*

  süper alışveriş sitesi.
  *
 • anlaşılmaz biçimde türkiye de dahil birçok ülkeye ürün göndermeyi durduran site.acep bu kargo ücretleri mi arttı ne oldu anlamadım.
  customer care'den acilen açıklama bekliyorum.

  bir de yeni yetmeler bilmez açılımı "as seen on screen"dir.
 • ocak 2006 ortasına kadar satış yapmayacağını açıklayan site.
 • nevşehir'in kozaklı ilçesinde,kaplıcalar bölgesinde bulunan genellikle anteplilerin tercih ettiği 5 yıldızlı termal otel.yemekleri güzeldir.tatil zamanları dışında gidildiği zaman hem ucuza dinlenmiş olursunuz hem de kozaklının şifalı kaplıca suyundan faydalanırsınız.
 • daha önce türkiye'ye yapılan gönderilerde kargo ücreti olarak £3.95 alırken bugün kışlık bi şeyler alıyım diye girdiğimde kargo ücreti olarak £10.27 isteyip beni hüzünlere boğmuş mükemmel online alışveriş sitesi. gerekçesini de tabii ki "due to carrier price increases we have had to increase our standard shipping rate." şeklinde izah ettiler.

  edit : ama engel olamadım yine de verdim siparişi *

  edit 2 : kargo ücretlerini tekrar makul seviyeye indirmiş, akılda dursun iyi alternatifler için birerbir.
 • terlik markasıdır
 • 110 sterlinlik ilk siparişimi 22 mayıs'ta kargoya vermesine rağmen hala ulaşamadığımdan çok buruk duygular beslediğim alışveriş sitesi. senelerdir yaptığım ve hiç kötü sonuç almadığım online alışveriş çılgınlığıma kara bir leke sürmez ve kargomu bana ulaştırır diye ümit ediyorum.

  edit: şu lanet volcanic ash cloud nedeniyle gecikmiş olabilirmiş.

  edit 2: kargom tamamen buhar olup uçmuştur. o kadar garip yerlerden alışveriş yaptıktan sonra buradan yaptığım alışverişin kayboması da ayrı bir ironi. royal mail'in salaklığı mıdır bilemiyorum. neyse ki sevgili asos bana paramı geri iade etmiştir. ama bende de ya bir daha kaybolursa korkusu olmuştur.

  buradan kargomu çalan, güzel çantamı, eteğimi üstüne takıp dolaşan insana sesleniyorum: ".............."*
 • çeşitlilik ve uygun fiyat nedeniyle tercih edilesi, sokağa çıkıp alışveriş kalabalığına girmeye üşenenler için vazgeçilmez olan, özellikle indirimli ürünleri komik fiyatlara alabileceğiniz alışveriş sitesi. müşteri hizmetleri çok çılgındır, maillere 1 saat içinde cevap verilir, geri gönderme ya da sipariş iptallerini en ufak bir soru sormadan hemen hallederler. ingiltere içinde ücretsiz kargo ve ücretsiz geri gönderme imkanı tanıması yüzünden aynı şeyin 2-3 bedenini ya da denenmek istenen ama pahalı gelen şeyleri alıp evde deneyip geri yollama alışkanlığı yaratır insanda, geri yollanan ürünler ellerine geçtiği gibi paranızı iade ederler.
 • teslimatta yaklaşık 30 tl'lik ekspres kargosu tercih edilmelidir. özellikle de pahalı bir şey alıyorsanız. dpd.uk ile çalışıyorlar ve istanbul dağıtımını skynet worldwide express firması gerçekleştiriyor. kargo takip de mevcut. benim gibi psikopatsanız asos'tan türkiye irtibat numarasını alabilir oradan da kargoyu evinize getiricek adamın telefon nosunu alarak nerede benim kargom tacizlerine başvurabilirsiniz.