şükela:  tümü | bugün
 • bodrum yalıkavakta, mutlaka gidilmesi gerek dediğim, anti- sosyetik beach. çok kalabalık olmaz, sakin sakin pina coladanızı yudumlayıp,denizin sesini dinler, hamakta yatar, sıkılınca yanındaki ufak nehiri geçip yanındaki tepeye tırmanabilir, kano ve bilimum su sporlarını yapabilirsiniz.
 • akyarlar ortakent yolunda yer alan mükemmel mekan. giriş onbes milyon lira idi bu yaz, verilen para da iceride harcanabiliyordu, hatta bu parayla karin bile doyurulabiliyordu. aldığım duyuma göre barış manço'nun bir zamanlar kurduğu tatil köyüymüş burası eskiden.
 • bodrum akyarlar'da aspat koyunda yeralmaktadır.

  tesis içinden geçen azmak çayı üzerine kurulmuş mavi yengeç isimli restaurant'ında buharda pişmiş mavi yengeç ve her türlü deniz mahsulü yiyebilir,beach içerisinde bulunan karting pistinde go-kart sürebilir,su sporları bölümünde her türlü su sporu yapabilirsiniz(windsurf,laser,catamaran,su kayağı v.b).

  geceleri sineması vardır,eski viking çadırı şeklinde yapılmış ahtapot isimli bir barı mevcuttur.aspat'ın içinden geçen akarsunun üzerinden asma köprü ile tesisin yan tarafındaki büyük bir ağaç altına kurulmuş çitlembik bar'a geçilmektedir.2004 sezonunda çitlembik bar'da istanbul'lu dj emre "anyguy" bayamlıoğlu ve teoman'ın saksafoncusu ismail toygun sözen beraber müzik yapmışlardır.

  içerisinde 80 tane bungalow bulunmaktadır ve konaklamak çok zevklidir.

  ayrıca tesis içerisinde restore edilmiş bir tane iki katlı taş ev, bir tane tek katlı taş ev ve restore edilmekte olan 1300 yıllık hamam bulunmaktadır.
 • hamak ve puflar üzerinde güneşlenilebilecek, uygun fiyatlı, harika bir denize sahip olan bodrumda konaklama yeri. şiddetle tavsiye edilir.
 • ismi solida beach olarak degismistir. eskiden ahmet sanin yonetiminde olup sahane bir beach idi. simdi biraz uyuz fakat su sporlari sahanedir.
 • su sporları namına pek bir şey kalmamış mekandır. ayrıca ıskelesi traşlanmış olup koy içerisinde deniz dibine terk edilmiş vaziyette bulunmaktadır. buna rağmen denizi, yayması ve pizzası hala güzel ama. derlerki zeki baba burda denize girermiş.
 • iskelesinin sağa uzanan kısmı 35.000 tl vergi istenmesi nedeniyle işletme tarafından yokedilmiştir.
  sahibi murat balkan isminde ankaralı sanatsever ve çevre dostu bir iş adamıdır.
  önünde harika bir deniz uzanır. çok güleryüzlü, canla başla çalışan bir ekip bulunmaktadır.
  bugüne kadar anti-sosyetikliği ile ünlüydü, ancak geçtiğimiz hafta boyunca paparazzilerden kaçan kıvanç tatlıtuğ ve meltem cumbul'a ev sahipliği yaptı.

  yüksek sesli müzik kirliliğinden, vıcık vıcık kalabalıktan kaçmak istiyorsanız kesinlikle doğru seçimdir. özellikle çocuklu aileler için biçilmiş kaftandır.
 • bodrum'un en güzel koylarından biri olup denizi harikadır.
  bodrum'daki bir çok beachin aksine oldukça büyük bir araziye sahiptir. bungalowlarda yarım pansiyon olarak kalma imkanı da mevcuttur.- kaldım oradan biliyorum- ağaçların gölgesinde hamaklarda veya kocaman minderlerde kalabalıktan uzak yayılmak, kim kiminle nasıl, bikinisi, mayosu ne model, ne takmış takıştırmış, kaç para harcamış gibi gereksiz ve gerzek muhabbetlerden uzak denize girip kafa dinlemek, ruhu dinginleştirmek için biçilmiş kaftandır. genel olarak sessiz sakin olup hafta sonları daha hareketli ve kalabalık olmaktadır. bu yıl ne yazık ki iskelesinin küçüldüğü duyumları alınmıştır.

  http://www.aspatbeach.com/
 • çok kötü bir işletmeye sahip, bakımsız bir yerdir. surf için ideal görünmesine rağmen üstüne para verseler de bir daha adımımı atmayacağım bir yerdir.