şükela:  tümü | bugün
 • fragmanları yayınlanmış olan gameloft'un yeni yarış oyunu. ancak fragmandan görüldüğü üzere bir real racing 3 değildir, olamayacaktır.

  https://www.youtube.com/watch?v=be2eylx2iiq
  https://www.youtube.com/watch?v=xlb3axsnubm
 • android ve ios platformlarına uygun versiyonu 22 ağustos'ta yayınlanacak oyun.
 • sonunda android içinde çıkmış oyun.
 • kesinlikle yine yine yine hayal kırıklığı oyun, ea games'in grafiklerine yaklaşabilmiş dahi değil maalesef yine gameloft'un başarısız bir arcadeoyunu...

  benim gibi parama yazık ettim diyenler ve yanlışlıkla uygulama satın almış parasını geri almaya çalışan arkadaşlar, mesaj atsınlar yardımcı olayım.
 • az önce satın aldığım oyun. arabalar kağıt gibi, eskisi gibi gerçekçilik yok arabalarda. ama mekan seçimleri güzel, güncellemelerle adama benzer heralde. altı üstü 1 dolar..
 • asphalt 7de reklamı çıkan oyun. ben de uydum reklama aldım. iniyor şimdi. çok bir beklentim yok. bir burnout olamayacak tabi.
  real racing ile karşılaştırmamak lazım bence arcade tarzı bir oyunla adı üstünde gerçekçilik sunmaya çalışan bir oyunu.
 • 2012 nexus7'de akıcı oyun için detay ayarlarının en düşüne çekilmesi icabediyor ancak yine de tatmin edici bir deneyim sunmaktan çok uzak zira asphalt serisinde pistler, arabalar grafikler değişiyor ancak gamepad her zamanki tekdüzeliği ile sinir bozucu.
 • neyinin beğenilmediğini anlamadığım oyun. hayvan gibi oyun yapmış adamlar işte. sadece müzikleriyle ve open gl destekli grafikleriyle bile nuh nevi zamanından kalma most wanted'dan daha iyi.
 • kusura bakmasınlar ama yarak gibi oyun yapmışlar. 7'nin akıcılığı, basitliği yok bunda. 7'ye ücretle yeni haritalar oyunlar ekleselerdi bundan daha iyi olurdu. ne grafikleri grafik ne menüsü menü. oynarken de pek keyif almadım ne yalan söyliym.
 • halef selef ilişkisi açısından sorunları olan ancak oynanabilirlik ve (hava akrobasisi hariç) diğer araç parametrelerinin daha iyi kurgulandığı oyun.

  giriyorsunuz oyuna, menüler çok karışık, sanki google chrome'la internet explorer farkı gibi. çok acayip ayrıntı kasmışlar gözü yoruyor.

  - araç almak daha zor, upgrade'ler, para ödülleri daha zor.
  - araçların seviyeleri, ücretlendirmeleri ve yeni harita açma mevzuları da daha mantıklı. (aslında para verin, seviye satın alın demişler de neyse biz diablo ii nesliyiz, o paraları kıtmık kıtmık biriktirir yine açarız o seviyeleri; nitekim 4'ü açtım. vaktim az olmasına rağmen kasıyorum)
  - drift ve nos kullanımı çok daha mantıklı.
  - haritaların az az sunulması enteresan/kötü.
  - hava akrobasisi çok tırt bir mevzu.
  - yeni yapılan salgın ve 1e-1 kapışmalar filan gayet hoş.
  - asphalt 7'deki araç çeşitliliği çok daha zengindi/güzeldi. veneno varken laferrari'nin olmaması zır saçma mesela.

  ben 1.79 tl verdim, pişman da değilim açıkçası. bu paraya itunes store'un güzel araba yarışlarından birisini alıyorsunuz. şahsen öneririm ama biraz oyuna zaman ayırmak gerekli onu da belirteyim.

  edit: 8 sezon bitirdim, tüm araçları aldım, para harcamadım ekstra, oyunun tüm cazibesi bitti valla. sizlere tavsiyem s sınıfından ferrari fxx evoluzione alın. hem s class yarışlarda coşarsınız hem de en çok para veren yarışı 8. bölümde ferrari yapıyor.
hesabın var mı? giriş yap