şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 26 şubat 2018'de yayınlanan tanıtım fragmanına göre android, ios ve windows için çıkacak olan, keşke cross platform da desteklese dedirten araba yarışlı mobil oyundur.

android'çilerin apk dosyasını sabırsızlıkla beklediği oyundur.
  • ios için çıkan özel sürümü türkiye marketinden yüklenemeyen oyun. hatta oyunun wikia sayfasında yazana göre sadece filipinler’de yayınlanmış. *

şimdilik bekliyoruz merakla. seri, 8’den sonra çıkan xtreme ve street storm oyunları ile çuvallamıştı. bakalım, gamesoft bunu telafi edebilecek mi?
  • beğenmediğim oyun. kontroller çok kötü. nitro ve drifte basıyorsun oyun kendisi oynuyor. diğer kontroller ise kullanışsız yapılmış. oyunun özeti ise 360 derece drift yapıp nitroya basarak önündeki arabalara çarparak devirip önlerine geçmek.

oynamak isteyenler vpn yükleyip vietnam veya filipinler üzerinden bağlanarak oynayabilirler. android için link isteyen varsa yeşillendirebilir.
  • 26 temmuz 2018 tarihinde (yarın) tüm mobil platformlarda ve windows pc'de yayınlanacaktır.
  • nedendir bilmiyorum ama çok beğendiğim bir arcade yarış oyunu. şu sağa sola dönme olayını otomatiğe alabilmek harika bı fikir. grafikleri de gayet guzel.
  • yayınlanmıştır.
    app store’da şuan indirilebilir.
  • sonunda çıkmıştır. gameloft'un türkiye'yi önemsemesi hoşuma gidiyor.

ios: https://itunes.apple.com/…nds/id805603214?l=tr&mt=8

android: https://play.google.com/…droid.anmp.glofta9hm&hl=tr

ios için 1,5 gb hey maşallah.
  • grafikleri özellikle en sondayken, şuana kadar mobile yapılmış en iyi görüntüye sahip araba yarışı oyunu. konsol kalitesinde o derece. touchdrive özelliği bence gayet güzel olmuş, zaten manuele alınca arabayi sürmek neredeyse imkansız. yalnız oyun biraz sıkıcı, need for speed no limitskadar sarmıyor orası ayrı.

edit: oyunda yancı kader script'i var, yani yarışta ikinci olarak gidiyorsunuz, önümüzdeki araba birden yavaşlayıp birinci olmamızı sağlıyor. o yüzden pek ciddiye alınacak oyun değildir. ileriye dönük bu yancı script sürekli yenilmenizi sağlayabilir haberiniz olsun. nfs çok daha kaliteli.
  • 5 yaşındaki bebelerin bile oyun oynama tarzlarını ayarlayabilecekleri bir ayarlar kısmı bulunan oyun.

adamlar oyunun hedef kitlesini genişletmek adına yeni bir mod yapmışlar, haliyle bunu ilk tutoriallarda tanıtmaları çok normal.

ayarlara girip kontrolleri değiştiremiyorsanız buna kimsenin yapabileceği bir şey yok. zaten oyun ayarlarını kişiselleştirmeden default ayarlarla oyun oynayan adamlar bir zahmet ahkam kesmesinler.

oyuna gelecek olursak, grafiklerine bayıldım. şu haliyle görüntü anlamında telefonda oynadığım en iyi oyun oldu. mate 9'da yüksek kalitede akıcı bir şekilde oynanabiliyor. yaklaşık 10 kez yarıştım, bence oyun deneyimi de oldukça iyi. sadece maplerin kısalığı şaşırttı. oyun ilerledikçe artar mı bilmiyorum.

bu kez olmuş. boşta kaldıkça 3 5 el yarışırız artık.