şükela:  tümü | bugün
 • "az kalsin dejenere oluyordum" seklindeki açıklamasıyla kalplerimizde müstesna bir yer edinen kişi.
 • af'ın a'sı. diğer kardeşin adı da ferit'ti.
 • eskiden bir trash grubunda* bas çalan sahsiyet.
 • af isimli nadide grubun a'sı olmaktan başka bir de solo albüm yapmışlığı vardır bu kişinin amma velakin bu albüm o kadar başarısız o kadar başarısız olmuştur ki kendisi bile zor hatırlar böyle bir şeyin varlığını sanırım. güzel haber ise bu eşsiz sanatçının 2. solo albümünün ha çıktı ha çıkacak halinde olması. harun kolçak'tan, kibariye'den eserler bulunan albümde hamiyet'in vokali de duyulabilir. bir insan daha ne ister?

  bir dönem kurtalan ekspres'le beraber çalışan asrıncığımızın yeni imajı da bir değişik, bir hoş. saçlarını yalancı rasta yaptıran, göz makyajı yapan ve siyah ojeleriyle* aykırılık simgesi, karizma abidesi olmuş bu zat-ı şahanenin hayatına etki eden film ise rocky 4 imiş, sanırım daha fazlasını yazmaya gerek yok.

  acılar içinde kıvranarak ölmen gerektiğini düşünüyorum asrın. i curse you.
 • af'tan önce athena'nın thrash dönemlerinde solisti olan, gözden ırak olsa da gönlümüzde yeri her daim olan kadim dost...
  michael hutchence türkiye versiyonu...
 • tepe taklak sallanan bir vileda gördüğümde dudaklarımdan istemsizce dökülen kelime.

  aynı temada bir klibi yayınlanmaktadır şu günlerde.
 • eskiden bir ara çaldığım solist.sahnede çok eğlenirdik.kafa biri, iyi bir insan...
 • yillar once numerone tvde bir roportajinda "turkiyenin metallica si olmak istiyoruz demis olan kisi". ancak asil bombayi bu soyleminden sonra patlatip "james de oyle dusunuyor" demistir. simdi burdaki james in kim oldugu mechuldur ama bir onceki cumlede metallica nin adinin gecmesi ve roportajdan yakin bir zaman once istanbulda metallica konseri olmasi kafalarda soru isaretlerine yol acmistir? bu yuzden sozu gecen james in, james hetfield olmasi kuvvetle muhtemeldir. asrin burda james de oyle dusunuyor diyerek, metallica konserinden once veya sonra james hetfieldle bir diyaloga girmis oldugunu belirtmek istemis olabilir. hatta james hetfield in af in turkiyenin metallica si oldugunu dusunmesi icin af in sarkilarini dinlemis olmasi gerekmektedir. yani asrin konserden once veya sonra james hetfieldle girdigi diyalogda af sarkilari dinletmis olmasi gerekir. simdi burda bir sorun var. asriinin o donem meshur bir turk rock sanatcisi oldugunu dusunursek james hetfield ile gercekten dialog a girmis olabilir. ama james hetfield, ibrahim tatlises benim veliahtim alisan der gibi, neden af grubunu turkiyenin metallicasi ilan etsin. o yuzden asrin kardesimizin safligina ve uzun sacli adanali rock sanatcisi haline bakip, soz ettigi james in james hetfield olmadigina kanaat getirebiliriz. ama kimdir bu james. mahallede kasap, bakkal gibi esnaf olan birinin adinin james olmasinin sozkonusu olmadigini dusunursek, asrin tuncer in beyanatindaki james, af grubuyla beraber topraga gomulup yanitsiz olarak tarihteki yerini alicaktir.

hesabın var mı? giriş yap