şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
 • assassin's creed serisinin assassin's creed origins'den sonra geleceği konuşulan yeni oyunu.

  2018 e3 sırasında tanıtılacağı beklenen oyun hakkında ilk sızıntılar, oyunun antik yunanistanda geçeceği ve 2019'un ilk yarısında piyasaya sürüleceği yönünde. ayrıca oyunda 2 karakterin yönetileceği ancak oynanış sırasında karakter arasında geçiş yapılmayacağı, ikinci karaktere geçmek için ilk karakterle oyunu bitirmek gerektiği, bu karakterlerin benzer hikayelerinin olacağı ama hikayede ve oynanışta bazı ufak farklılıkların bulunacağı belirtilmiş.

  origins ile beklenmedik kalitede oyun çıkaran ubisoft'tan aynı hamleyi yeni oyunlarında da görmek dileğiyle.
 • link bu canlarım

  adamlar anahtarlığı bile basmışlar. anlaşılan sızıntı baya ciddi. ayrıca yanılmıyorsam fotoğraf origins tişörtünü sızdırıp oyunu gün yüzüne çıkaran kaynaktan gelmiş.

  bu arada göreceğiniz üzere ürün üzerinde bir gladyatör kafası var. yani evet, roma!

  tanım: ubisoft'un kaliteyi bozmadan ve biraz daha öz assassin's creed'lere benzer şekilde yapması gereken yeni ac oyunu.

  edit: gladyatör değil de yunanların (yani onların büyük dedeleri greklerin) hoplit birliklerinin miğferiymiş o. yani evet, yunanistan!

  hak yeme fuck yeah ve huzursuzordek adlı nicklere teşekkürler, bu cahilliği düzeltmemi sağladıkları için.
 • öyle 1-2 yılda çıkacak oyundan hayır gelmez gençler. ubisoft bir oyuna 4-5 yıl harcamayı öğrenmeli önce. yine gençleri söğüşleyecekler. yıllık vergilerini alacaklar oyunculardan :)
 • 300 spartalı tekmesi içeren minicik bi teaseri yayınlanan oyun. origins kadar iyi olsun başka bişey istemeyiz.
 • ubisoft'un önce uplay'e ve rainbow six siege'e türkçe dili, sonra da uplay'e türk lirası desteği kazandırdıktan sonra türkçe dil desteğinin gelme ihtimalinin her zamankinden daha yüksek olduğu oyun. istanbul'da geçen assassin's creed revelations'a bile türkçe eklememelerinden sonra olumsuz sonuç tabiki şaşırtmayacaktır.

  edit: orospu çocuğu ubisoft tabiiki şaşırtmadı.
 • division aldım hüsran.
  wildlands aldım hüsran.
  black flag aldım hüsran.
  ilk çıktığında watch dogs.
  geçen hafta origins.
  bu şirkete daha da para yok benden!
 • ne zaman yeni ac tanıtılsa doluşuyor bu ubisoft'a, ac'ye bok atanlar. oğlum siz hastamısınız? beğenmiyorsan siktirgit verme para , git zula oyna amk. her neyse. her oyununu defalarca oynamış biri olarak, origins çok beğenilince sonraki oyun da antik yunan konu alınacak denilmişti. bir iki saniyelik teaser'dan anladığımız kadarıyla da öyle. oyunla ilgili yeni bilgiler geldikçe işbu entry kendini editleyecektir.
 • şimdi god of war (bkz: kratos) düşünsün.
 • an itibariyle en beğenilen entry'e ithafen: ubisoft tek bir stüdyo değil publisher yani dağıtıcı. bünyesinde birden fazla stüdyo var. origins ve odyssey'i aynı stüdyo mu geliştiriyor bilmiyoruz. aynı stüdyo da olsa farklı bir grup ilgileniyor da olabilir. origins'i oynamadım ama diğer oyunlara nazaran oynanabilirliği oldukça iyi olan ve diğer açık dünya oyunlarından farklı elementleri bünyesinde birleştiren bir olmuş oyun diye duydum. ubisoft her ne kadar para için herşeyi yapan rezil bir dağıtıcı olsa da (bunun sorumlusu stüdyodaki geliştiriciler değil yönetim kurulundaki paragöz godomanlar) ve bundan sebepli her yerden mtx, loot crate ve sikko dlcler fışkırsa da bunları geçersek stüdyonun ortaya koyduğu iş iyi olabilir. ha tabi unityde olduğu gibi bitmemiş oyunu söyledikleri tarihte piyasaya sürmek gibi bir fiyasko gerçekleştireyecekleri anlamına gelmiyor bu.
 • hakkında negatif eleştiri yapma hakkımın olmadığını öğrendiğim şirket-oyun. eleştiri yaptığım için aynı zamanda akli dengemden şüphe edilmiş “hasta mısınız?” denerek. bir insan beğenmediğini söylediği zaman, orta doğunun suyundan herhalde, küfür edilerek aşağılanmaya çalışılıyor, nacizane fikrim de doğuya gidildikçe bu davranış normalleşiyor. ubi’nin her oyununu “defalarca” oynayanların akli dengesi yerinde olmayabilir. dolayısıyla üsteki yazara aldanıp şirkete para vermeden önce iki kere düşünün gençler.