şükela:  tümü | bugün soru sor
 • assassin's creed unity sadece yeni nesil konsollara geleceği için, serinin eski konsollara da bi çözüm getirmesi gerekiyordu... ve ta taaaa işte bu oyun.

  oyun 11 kasım' da çıkacakmış ama hala duyurusunu bile yapmadılar. şurda sızmış trailer' ından bikaç resim mesim bişeyler var.

  şu ve şu görüntülerden anlıyoruz ki ac4' deki müthiş gemi konsepti bu oyunda da olacak gibi duruyor. ayrıca oyun komple buzullarda mı geçiyor nedir amk enteresan bişey olacak heralde.

  heyecanlandım, gelsin oynarız.
 • yeni açıklanan bilgilere göre;

  -shay patrick cormac adında eskiden assassin olan ama sonradan templar' ların tarafına geçip assassin' leri avlayan dönek bi herifi yönetecekmişiz.

  -bölge olarak atlas okyanusunun kuzeyinde, genellikle buzullarda geçip yine black flag' de olduğu gibi bol bol gemilere ağırlık veren bi oyun teması olacak.

  -zaman olarak black flag ile ac 3 arasındaki yedi yıl savaşları döneminde geçecek ve hikayenin kenway' in hayatı ile kritik bağlantıları olacak.

  http://media1.gameinformer.com/…eveal-v2-spread.jpg

  eski nesil oyun ama yine de unity kadar heyecanlandırdı beni. çok eleştirilse de seviyorum amk bu seriyi. güzel oyun yapıyo keranacılar.
 • hikayesi ile biz assassin'leri üzmüş olsa da, hikayeye bambaşka bir boyut geçireceği açık. templar'ların derinine ineceklerini umut ediyorum hikayede. bir xbox 360 sahibi olarak açıkcası beni sevindirmiştir.

  neyse bir oynayalım da, entry'nin devamı biraz daha bilgi sahibi olunca yazarız artık.
 • assassin's creed liberation hd gibi pc ye çıkması zaman alicaktir ve bu zaten en iyisidir çünkü unity i oynuyor olacağız .

  not:seviyorum bu seriyi her sene çifter çifter çıkarsınlar sıkılmam .
 • ana karakterinin üzerindeki kıyafetin, ac: black flag'de unlock ettiğimiz "templar armor" olduğu oyundur.

  buna dayanarak ac: rogue'un, ac: black flag'in öncesinde geçtiği söylenebilir.
 • baş karakterinin assassin'den dönme bir templar olduğu yeni assassin's creed oyunu. sadece ps3 ve xbox 360 için duyruldu. belki ileride pc'ye de çıkarabilirler.

  yeni açıklanan bilgilere göre oyun 1752-1761 yıllarında geçecek, black flag'de olduğu gibi deniz savaşları önemli bir yer tutacakmış. gemimizin adı morrigan. oyun boyunca assassin'ler bizi avlamaya çalışacakmış. bu heyecanlı bir özellik olabilir. air assassination falan deneyeceklermiş.

  bence baya bi gideri olan oyun. bir templar karakterle oynamak davaya ihanet etmişim hissi yaratacak olsa da, olayları bir de templarların açısından görmek ilginç olacaktır.
 • playstation türkiye'ye göre türkçe dil desteğiyle birlikte geleceği ortaya çıkmış.

  http://www.bolumsonucanavari.com/…_olacak-65898.htm
 • pc'ye çıkması neredeyse kesindir zira uplay'de pre order seçeneği açılmıştır.
 • şöyle 2 gameplay videosu yayınlanmış:

  http://www.youtube.com/…st=uu0ku8f9jjqsls11lrxvfwmg

  http://www.youtube.com/…st=uu0ku8f9jjqsls11lrxvfwmg

  tabi unity videolarını gördükten sonra insan bunu esneyerek izliyor ama yine de o müthiş gemi savaşlarının hatrına her türlü oynanacak bi oyun.
 • %10 a kadar gelebilmiş olmama göre konuşursak ac 4 black flag'in laciverti gibi duruyor. silah çeşitleri artıyor, hayvan çeşitleri aynı şekilde ve harita büyüyor. oynarken çok sıkıldım ama yine de 18 kasıma kadar oynarım sonra gta geliyor..
  edit: sonra bir sardı bir sardı anlatamam. gta gelene kadar bitirmiş de oldum. çok da güzel oyun olmuş ama silah çeşitlerini böyle abarttıklarından beri bu ac oyunları pek bir kolay olmaya başladı. %60 civarında bitirdim denizde pek takılmadım zira deniz tutuyor beni. ama o görevler de gerekli yükseltmeleri alınca gayet kolaylaşıyor.