şükela:  tümü | bugün
 • ooo assassin's creed!
  heyecan yaptım şimdi!

  (bkz: otuz yaş üstü olup playstation oynayan insan)
 • ıngilterede gececeginden emin olmadigimiz. mayis 12'de izlicez hayirlisiyla
 • heyecanla beklediğimiz, yollarını gözlediğimiz.
 • tahminimce mısır'da geçecek olan oyun.
 • canlı yayın ile tanıtılmakta olan oyun. bu sefer londra'dayız.

  https://www.youtube.com/watch?v=6dslgecp5am

  edit: bu sefer de bir iki yeni şey ekleyip aynı oyunu sunarlar bize.
 • ac serileri arasındaki en iyi oyun olacağını iddia eden ubisoft firmasının son oyunu. ismi kesinleşti.

  inşallah bakalım.

  ayrıca çoklu mod olmayacak. sadece senaryo.
 • bir an syndicate isminden dolayı heyecan yaptırmış oyun. ama kabul etmek lazım, kimse yeni bir syndicate yapmayacak sanırım. hem ne ilgisi var ac serisiyle ama umut işte, bir an...
 • 23 ekimde çıkacağı duyurulmuş yeni assasins creed oyunu.
  unity de en sevdiğim özellik olan co op olmayacak olması baya üzdü onun dışında trailer iyi gözüküyor, grap hook ve yeni özelliklerle ubisoft unity deki eksiklerini tamamlayacak gibi.
 • zerre yenilik olmayacak unity'e göre ahan da yazıyorum buraya. adamlar "atlı araba üstünde savaş var, süper yenilik" diyor da bunu zaten serinin 2. oyununda yaptık biz. "turf war var, şehrin fakir kısımlarını özgürleştirip mahalle kavgası yapacaksınız" diyorlar; e bunu da az çok yaptık? "grapling hook" sistemi zaten birçok oyunda olan ve bence oyunun tadını iyice kaçıracak bir durum...

  unity gibi hikaye sıradan olacak, gameplay sabit zaten senelerdir... ulan aynı oyunu ısıtıp ısıtıp milletin önüne koyuyorlar, her sene 2-3 satılmış da çıkıp "bu sene süper olacak creed gençler, bakın dergimizde yazdık ama hiç para falan almadık ubisoft'tan" diye yaygara koparınca akıl çeliniyor. bakalım belki bu skindirk fiyaskodan sonra artık farklı birşey denerler, madem yavaş yavaş ilerliyoruz tarih sayfalarında artık pek büyük bir durum da kalmadı dünya savaşları, bolşevik devrimi ve nazi almanyası dışında işlerine yarayacak, 1-2 seneye modern bir creed oyunu görebiliriz.
 • oyuna isim bulmak için uğraşmalarına gerek yok. assasin's creed 15 deselerde olur. temel olarak degişiklikler senaryo ve sehir. çok çok ayrıntıya girersek revolutiona dönüş var, bıraz gotikleştirmişler, gangs of new yorktan mahalle kavgaları eklemişler bunların dışında temel oynanış dinamiklerinde başka bir değişiklik yok. centilmenliği abartmış sırayla dövüşen, silahıyla bekleyen amcalar birbirini duymayan düsmanlar, kurtardığımızda kötü animasyonlarla kuru bir teşekkür eden rehineler aynen devam. atlama zıplama animasyonları bile değişmemiş bu yüzdende milyon kere yaptığımız seyleri birde ingilterede yapacağız. oyunun en büyük handikabı, zamanında etkileyici artık antika görev yapısı devam ediyor. zaten suikastcımıyız mahallenin bıçkın delikanlısımıyız belli değil. ilk 3 oyundan sonra senelik oyun döngüsünden çıkan bir oyun daha. iyi yanları senaryoda bir iki numarası olur kesinlikle birde sehri gerçekten güzel yapıyorlar. güzelim fikri para için mahvetmenin diğer adı bu seri.