şükela:  tümü | bugün
 • netkar pro ve ferrari virtual academy gibi başarılı işlerden sonra kunos simulazioninin duyurduğu yeni yarış simulasyonu.

  www.assettocorsa.net
 • ferrari'nin lisansını almışlar

  diğer simulasyonların bir tık önüne geçti sanırım.
 • steam'de önyüklemesinin yapılabileceğini görünce heyecanlandıran simülasyon.
 • ilk izlenimlerim neticesinde muhteşem olmuş diyebilirim. yıllardır adam gibi bir racing bekledik ama assetto corsa bu boşluğu dolduracak gözüküyor. live for speed'de 100bin km yapmış biri olarak diyebilirim ki fizik olarak lfs'den aşağı kalır bir tarafı da yok gibi.
 • gozden kacırılmaması gereken oyundur.
  mod
 • sürekli gelişimine devam eden oyun. derinlerine inmeye çok vakit bulamadım fakat oynadığım kısıtlı sürelerde farkına vardığım ufak tefek sorunların hepsine gelen patchlerle çözüm buldular. üşenip şurasında şu var, burasında bu var da demedim halbuki adamlara. oyunlarına iyi bakıyorlar demek ki.

  düzenli olarak güncellemelerle beraber yeni araçlar, pistler ekleniyor. sürüş dinamikleri de örnek vermek gerekirse need for speed shift ve race 07 arasında. aşırı detaylı ve %100 gerçekçi bir simülasyon değil ama arcade hiç değil. tam dozunda yapılmış. ai yeni eklendi fakat multiplayer modu henüz eklenmedi, takipteyiz.
 • kendisini nfs shift ile race 07 arasına koymak assetto corsa'ya hakarettir. fizik sistemi race 07 den aşağıda değil, hatta yukarıdadır. öyleki fiziği project cars'dan da daha iyidir. belki live for speed'in gerisinde olabilir ama tartışılır (ki henüz beta'dadır). bunun yanında araç sesleri de son derece başarılıdır, netten project cars ve gt6 ile kıyaslamalarını inceleyebilirsiniz. şu an için tek kötü yanı direkt ai'dir, şu an itibariyle ai hayal kırıklığı, ama beta'da olduğunu da unutmamak gerekir.
 • steam summer sale'de %50 indirime girmiş olan oyun. 47 saat içinde (pazar akşamı 20:00'a kadar) $19.99'a alabilirsiiz. meraklılarına duyurulur.

  buradan buyurun ==> http://store.steampowered.com/app/244210/
 • early access ile başlamış olan oyun. şimdilik almak için erken ama biraz geçtikten sonra harika bir oyun olacak. alfa romeo lisansı alınmış, alfa romeo 4c, alfa romeo gta ve alfa romeo 155 v6 tı eklenecek. porsche yine kıllık yaptığı için ruf lisansı alınmış şu an için sadece ctr modeli var. bu arada sls amg boş geçilmemiş ve son olarak corvette cr7 modellemesi başlamış. sürekli gelişen ve kendini yenileyen bir oyun. simulasyon meraklıları için süper.

  https://www.facebook.com/…imeline?ref=page_internal
 • release candidate olarak yayınlanmış olan oyun. siz de oyunu hali hazırda almış iseniz, son halini indirip tadını çıkarabilirsiniz. bende 3 gb dosya indirdi. daha açıp bakma şansım olmadı ama askere gitmeden önce rc'yi yayınlamaları çok güzel oldu. oyun resmen yayınlandığında nerede olacağız allah bilir.

  bilgi için: http://www.racedepartment.com/…0-rc-released.94452/