şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bu sefer de bunun hype trenindeyiz çok şükür. bir kaç gün içinde e3 2018'de gameplay şahitliğine kavuşacağız. unreal engine ile race sim nasıl olacak, o immersive deneyim nasıl tavan yapacak meraklar içindeyim.
 • 12 eylül'de erken erişim (early access) olarak satışa sunulacağı açıklanmış olan oyun. bizdeki fiyat ne olur bilemiyorum ama kunos, ilk versiyonu €24,99 olarak belirlemiş ki gayet uygun bir fiyat. şu sebepten dolayı uygun, oyunun daha sonra çıkacak bütün güncellemelerini ve sonunda tam sürümünü ve de 2019 sezonundaki bütün güncellemeleri bu fiyata dahil. ama ilk başta tek araç ve tek pist seçeneği olacak. aşağıda sayfada çıkış tarihleri, fiyatlar ve içerikler hakkında ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz. kısaca şunu belirteyim, 2019'un ilk çeyreğinde (bahar başları muhtemelen) tam sürüm çıkana kadar 6 farklı sürüm yayınlanacak ve her sürümle beraber yeni araçlar, pistler ve özellikler eklenecek. fiyat da her sürümde artacak tabii ki. tam sürüm çıktığında öngörülen fiyatı €49,99 ama o zamana kadar bizim durumumuz ne olur belli olmaz. o yüzden eğer benim gibi almayı düşünüyor ama hemen mi alsam indirim mi beklesem diye kararsızlığınız varsa hiç düşünmeden alın. 1 yıldan önce bu fiyata yakın bir fiyat gelmez. ha ben yaz indirimlerini beklerim o zamana kadar oynamasam da olur diyorsanız siz bilirsiniz ama yaz indiriminde de bu fiyattan alabileceğinizi pek zannetmiyorum.

  bu resmi sayfasındaki açıklama:
  https://www.assettocorsa.net/competizione/roadmap/

  bu da racedepartment'taki konuyla ilgili başlık:
  https://www.racedepartment.com/…rice-update.158988/
 • steam üzerinden ülkemiz kullanıcıları için 40tl gibi son derece uygun bir fiyatlandırma (metro exodus örneğindeki gibi fahiş raddede arttırılarak güncellenmesi muhtemel) ile erken erişime açılmış motor sporları (otomobil) simülasyonu.

  https://store.steampowered.com/…corsa_competizione/
 • ne zamandır bekliyordum. bugün hemen satın aldım. an itibariyle 40 lira ve 4gb boyutu var. huracan gt3 ve nurburgring gp dışında opsiyon yok. zamanla eklenecektir. henüz early access aşamasında. oyun çok güzel. grafik ve ses muazzam kaliteli. oynanış şu an limitli. direksiyon setini görmedi. gamepad ile denedim. ayar falan yapamadığım için çok tatmin etmedi kullanım. ama önceki oyundan aşağı kalmayacağına hatta daha da iyi olacağına eminim. şüpheniz varsa eğer olmasın. alın. güzel yatırım. bu fiyata hele harika. çıktığında epey yüksek bir fiyat olabilir. tüm içerikleri de hediye edeceklee ayrıca.
 • f710 gamepad'imle oynamaya çalıştığım sesleri ve grafikleri gayet iyi 40 liraya kaçırılmaması gereken simülasyon araba yarışı.gamepad ayarlarını bilen suserler yardımcı olursa sevinirim virajlarda direksiyon zor dönüyor gibi.