şükela:  tümü | bugün
  • kaynağı sakaryada olan su markasıymış ph değerleri normal içimide ortanın üzerinde.damacana su almak istemediğim için (ülkemizde ki sapkın erkeklerin damacanaya bakış açıları dolayısıyla)eve 4 tane 5 litrelik olarak sipariş veriyorum ikidir tanışmışlığımız da ordan gelmektedir kendisiyle.
  • ilk kez bugun ictim. fiyatini bilmiyorum. kalitesi yuksekti, markasini merak ettim. sanirim henuz yozlasmamis bir marka. ovulen bir marka olan vakif tasdelen markasinin icme suyunu iciyorum; bu suyu ondan daha cok sevdim. bilinmemesi ilginc.
  • gıda güvenliği hareketi'nin 2018 ambalajlı su raporu tablosu'nda yer alan sulardan, 0.5 lt'lik sularına kolay erişilebilenler arasında suyu en kaliteli çıkandır. listede 38. sırada. a101'lerde bulunuyor ve yanlış hatırlamıyorsam 35 kuruş gibi müthiş bir fiyatı var. değerleri; 0.5'liği marketlerde, bakkallarda, restoranlarda çokça bulunan elmacık, çene suyu, özkaynak, kardelen, taşpınar, aytaç, çobanpınar, pınar madran, saka, hamidiye, damla, hayat, gümüşpınar'dan daha iyi, hele hele sırma, nestle pure life, erikli, sırmakeş'ten çok çok iyidir.

buzdağı kaynak suyu, fuska su ve javsu 0.5'likler için iyi bir dağıtım ağına sahip olana kadar assu'ya devam edeceğiz sanırım.
  • severek içiyoruz kendilerini.
  • tesadüfen metro marketten alıp, çok beğendiğim tadı gayet güzel olan su.